امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 14:23:31

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نشست مطبوعاتی اعضای شورای شهر چهارم با اصحاب مطبوعات شهرستان

نشست مطبوعاتی اعضای شورای شهر چهارم با اصحاب مطبوعات شهرستان

پنجشنبه, 06 تیر 1392 ساعت 10:48 کدخبر :5667
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
اولین نشست مطبوعاتی منتخبین شورای چهارم با اصحاب رسانه شهرستان، عصر روز گذشته به دعوت جمعیت جوانان پیشرو؛ از جوانان فعال در صحنه انتخابات اخیر و با هدف آشنایی با اهداف و برنامه های منتخبین در محل خانه مجیر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این نشست 2 ساعته که از 13 نفر عضو شورای چهارم و اصحاب مطبوعات شهرستان و سایت های خبری و نمایندگان برخی مطبوعات استانی و کشوری در شهرستان دعوت به عمل آمده بود تنها 4 نفر از اعضای شورای چهارم آقایان کیانی، خلیلی، شجاعی و خانم پریشانی شرکت کردند.

ابتدا شهبازی مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی به حضار  خوش آمد گفت وبرای منتخبین  شورای چهارم آرزوی موفقیت کرد ، سپس دکتر محمدی استاد دانشگاه و عضو دو دوره شورای اسلامی شهر اصفهان طی سخنانی اظهار داشت درست است که خمینی شهر دچار کمبود زمین و شهرک های صنعتی و منابع درآمدی است و مهاجر پذیر می باشد اما امکانات دیگری همچون نیروی انسانی، افراد تحصیل کرده، هویت مستقل شهری و نخبگان و متخصصان دارد که در سراسر کشور و دنیا پراکنده هستند و با برنامه می شود از این امکانات بهره برد.


سپس پروفسور جعفری از مشاهیر شهرستان که اخیرا از آلمان به زادگاه خود باز گشته است طی سخنان کوتاهی، شور و مشورت دائم با افراد مختلف و مردم را به اعضای شورا توصیه کرد و با تاکید بر پرهیز از سیاست زدگی گفت: اگر مردم به شما رای داده اند به معنی این است که برای آن ها کار انجام دهید.


پس از دو سخنرانی کوتاه از نمایندگان و خبرنگاران صبح سده، رخصت، فرصت آنلاین، دوهفته نامه فرصت، خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و سایت حاشیه دعوت به عمل آمد تا سوالات خود را مطرح سازند.


برنامه های فرهنگی شورای چهارم، طرح های شورا برای گریز از سیاست زدگی، روزمرگی، بی برنامگی و محله گرایی برنامه های شورا برای ساخت نمادها و ورودی های شهر، ضوابط انتخاب شهردار، چگونگی تعامل با ادارات و مقامات شهر، از جمله سوالاتی بود که مطرح شد و منتخبین به آن پاسخ گفتند.


استفاده از نیروهای فرهنگی شهرستان از جمله نویسندگان، هنرمندان و شاعران به ویژه توسط سازمان رفاهی تفریحی نو بنیاد، گریز از محله گرایی و سیاست زدگی از جمله نکات مورد تاکید اعضای شورا بود.


گفتنی است دکتر شجاعی در چندین نوبت به وجود برنامه چشم انداز و برنامه توسعه که حدود 1200 صفحه بوده و برای کلیه مسائل شهر برنامه ریزی کرده است، اشاره کرد و افزود: راه توسعه و آبادانی شهر عمل به برنامه مذکور است و در غیر این صورت دچار روزمرگی خواهیم شد. شجاعی یکی از ارکان اصلی اجرایی شدن برنامه چشم انداز را خود مردم دانست.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید