امروزجمعه, 31 فروردين 1397-- Friday Apr 20 2018

ساعت 15:19:01

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:37:23

اسفند 89 در محل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار شد؛

نمايشگاه شهرداري هاي كشور

دوشنبه, 29 فروردین 1390 ساعت 08:17 کدخبر :760
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سرویس خبر

 اولین نمایشگاه مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریها از 8-5 اسفندماه در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران با حضور شهرداری های کشور و شرکت های مرتبط با شهرداریها برگزار گردید.

این نمایشگاه که 20 شهرداری از استان اصفهان شرکت نموده بودند با استقبال خوب بازدید کنندگان مواجه گردیده بود. شهرداری خمینی شهر نیز با تلاش و همت روابط عمومی شهرداری در این نمایشگاه شرکت و در غرفه خود که 20 متر مربع بود با طراحی زیبا در معرفی شهر، آثار تاریخی، صنایع مهم شهر مانند سنگ و همچنین ارائه دستاوردهای شهرداری در حوزه فن آوری اطلاعات از طریق وب کیوسک به بازدید کنندگان اقدام كرد. در طول برگزاری نمایشگاه مسؤولین و مدیران از غرفه شهرداری بازدید و به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود در خصوص این شهر پرداختند.
معرفي آثار تاريخي و ميراث فرهنگي خميني شهر، معرفي آداب و رسوم و لباس هاي محلي، معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري شهرستان، معرفي ميوه ها و سوغات بومي و ... از جمله فعاليتهاي جنبي غرفه شهرداري خميني شهر در اين نمايشگاه بود.
لازم بذكر است در طول برگزاري نمایشگاه علاوه بر مردم؛ نمایندگان مجلس، مسؤولین وزارت کشور و شهرداران شهرهای مختلف از غرفه ها بازدید كردند.
شهردار خميني شهر هم با حضور در غرفه شهرداری نسبت به تشریح وضعیت شهر و مشکلات شهر براي مسئولان اقدام كرد. همچنین سيدجواد ابطحی نماینده شهرستان نیز ضمن بازدید از غرفه شهرداری خمینی شهر، رئیس سازمان شهرداریها را به همراه خود به غرفه آورد و ضمن اشاره به مشکلات شهرداری در تأمین منابع مالی جهت خدمت رسانی مطلوب تر به شهروندان، از وي خواست نسبت به پرداخت بدهی دولت به شهرداری خمینی شهر و مساعدت بیشتر شهرداری توجه ویژه ای داشته باشد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید