امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 09:29:27

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نائب رئیس شورای شهر تهران:

هفته فرهنگی اصفهان، اردیبهشت سال آینده در تهران برگزار می‌شود

سه شنبه, 24 شهریور 1394 ساعت 18:08 کدخبر :9447
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

به گزارش فرصت گزارش  به نقل ازخبرگزاری تسنیم از خمینی€Œشهر، مرتضی طلائی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بازدید خود از فعالیت€Œهای عمرانی و خدماتی خمینی€Œشهر اظهار داشت: خمینی€Œشهر دارای ظرفیت€Œهای بسیار فراوان و بالقوه€Œای است که کمتر به آن توجه شده و شاید در گذر زمان و روزمرگی€Œها این سرمایه دیده نشده است.
وی افزود: خمینی€Œشهر در عرصه€Œهای فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی دارای چهره€Œها و شخصیت€Œهای ملی و فراملی است که در هر گوشه کشور و خارج از کشور باشند، اما عشق و علاقه و هویت خمینی شهری بودن خود را دارند و باید زمینه جذب آنها برای استفاده از ظرفیت€Œهایشان در راستای توسعه پبشرفت این شهرستان فراهم شود.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: عامل توسعه پیشرفت تنها منابع مالی نیست و نشان داده شده که ما مشکلی برای پول نداریم و مشکلات اصلی، مدیریت فعال همراه با کار و تلاش و دیگری مشارکت مردم که آنها سرمایه€Œهای اجتماعی هستند، یعنی وقتی مردم به مدیرانشان اعتماد کنند بهترین پشتوانه برای موفقیت€Œها است.
وی بیان کرد: در دیداری که با شهردار اصفهان داشتم درباره برای برگزاری هفته فرهنگی استان اصفهان که در شهر تهران صحبت شد و این امکان برای همه استان€Œهای کشور فراهم است که هفته€Œای را با نام استان خود در پایتخت کشور برگزار کنند و تمام توانمندی و ظرفیت€Œهای آن استان در طول تاریخ را به معرض نمایش قراردهند.
طلائی تصریح کرد: شهرستان خمینی€Œشهر هم می€Œتواند دارای یک غرفه فعال در این هفته فرهنگی باشد که همه این شرایط فراهم شده را می€Œتوان به عنوان سرمایه€Œهای اجتماعی و فرصت€Œهای بالقوه برشمرد.

گفتنی است سردار طلایی روز گذشته در دیداراز خمینی شهر از  چند جاذبه وطرح عمرانی شهر از جمله خانه سرتیپ و منطقه گردشگری لادر دیدن کرد. در این دیدارها شهردار وبرخی از مدیران وی را همراهی می کردند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 تراب 02 مهر 1394 ساعت 08:03
چرامصاحبه نداشتید مگه خمینی شهری نیستندایشان
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید