امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 10:25:59

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

شهردار در مراسم روز کارگر تاکید کرد:

همه کمک کنیم تا شهر توسعه پیدا کند

چهارشنبه, 08 خرداد 1392 ساعت 09:25 کدخبر :5584
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ليلا نفيس
به مناسبت روز كارگر، از كارگران شهرداري تجليل و تشكر به عمل آمد. مهندس شرفا با تاكيد بر اين كه كارگران، سفيران شهرداري در سطح شهر هستند به لزوم قدرداني از زحمات ايشان اشاره كرد.

وي متذكر شد: حوزه شهرداري در چندين جبهه كارگري فعاليت مي كند؛ خدمات شهري، فضاي سبز و عمران و كارگران، نيروهاي اجرايي ما در شهر هستند. آن چه كه براي ما مهم است اين است كه بتوانيم وظايفمان را به نحو شايسته انجام دهيم. وي خطاب به كارگران گفت: مردم مرتب شما را مي بينند و زير نظر هستيد. زحمات شما را هيچ كس ناديده نمي گيرد. اين كه در هنگام كار و مأموريت كسي كوتاهي كند به نام همه نوشته مي شود. خواهشي كه از شما دارم اين است كه در محيط كار نظم و دقت نظر رعايت شود. شكل كار بعضا دچار اشكال است و متاسفانه بعضي مواقع خدمات عزيزان زير سوال مي رود. همه كمك كنيم كه شهر توسعه پيدا كند و شهري تميز، خوب و سالم داشته باشيم.


شرفا خدمات كارگران را با توجه به مشكلات و شرايط سخت سال گذشته مطلوب و قابل توجه دانست و افزود: اين حاصل زحمات شما است و ما اين را مي بينيم و تا آنجا كه مي شود در جهت جبران زحماتتان تلاش كرده ايم. دنبال اين بوده ايم و هستيم كه امكانات رفاهي را براي شما تهيه كنيم. اعتقاد داريم كه اگر انتظار كار از كارگر داريم بايد امكانات وي را هم فراهم كنيم.


" و نان با عرق جبين درآوردن مقدس است." اين گوشه اي از سخنان امام جمعه شهرستان در فضيلت كار و كارگر بود. ننگ براي كسي است كه سربار جامعه است اما كارگر در اسلام عزيز و كار مقدس است. كاركردن ولو كارهاي پايين حجت الاسلام رحيمي همچنين به مساله "كم كاري نكردن" در سطوح مديريتي و كارگري تاكيد كرد و دقت در درست كار كردن را سبب توسعه جامعه و بركت زندگي ها دانست.


معاون خدمات شهري شهرداري نيز در سخناني به گزارش فعاليت هاي انجام شده در اين حوزه پرداخت و مساله مهم اين حوزه را سلامت كارگران دانست و خطاب به آنها گفت: اگر پيگير سلامت خودتان نباشيد هم به خانواده و هم به شهرداري ضرر مي زنيد. اگر كارگري ناسالم باشد چندين سال سرمايه شهر هدر مي رود. با وجودي كه شهرداري كلاه، چكمه، لباس ايمني، دستكش، ماسك و... را تهيه مي كند بعضاًمي بينيم كه سهل انگاري مي شود و عده اي از اين وسايل استفاده نمي كنند. اين بازي با جان خودتان است و بايد براي اين موضوع اهميت ويژه قائل شويد.


گفتني است در اين مراسم با پرداخت هداياي نقدي جداگانه به كارگران شهرداري و همسران آنها توسط شهردار از زحماتشان تجليل به عمل آمد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید