امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 23:09:26

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

گسترش اقدامات شهرداری برای آموزش بازیافت به شهروندان

پنجشنبه, 05 دی 1392 ساعت 15:49 کدخبر :6747
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
حوزه معاونت خدمات شهرداری در هفته های اخیر فعالیت های خود را برای آموزش مدیریت پسماند و بازیافت به اقشار مختلف شهروندان گسترش داده است.

 در همین رابطه کارشناسان آموزش بازیافت شهرداری نسبت به آموزش خانوارهای ساکن در مجمتع های مسکونی ادارات و مهر (شمال شهر) در زمینه آموزش پسماند و بازیافت اقدام كردند. به گزارش حوزه معاونت خدمات شهري شهرداري، علیرغم جدید الاحداث بودن این مجتمع ها، از تعداد کل واحدهای مراجعه شده (2408 واحد) تعداد 900 واحد مورد آموزش قرار گرفتند و به دلیل مستمر بودن آموزش، در آینده و با استقرار خانوارهای جدید در این مجتمع ها آنها نیز مورد آموزش قرار خواهند گرفت.

برگزاري جلسه آموزشي پسماند براي مديران مهدهاي كودك
همچنین با همكاري ادارات آموزش و پرورش و بهزیستی شهرستان و به همت شهرداری، جلسه آموزشی با موضوع پسماند و بازیافت جهت مدیران مهدهای کودک و پیش دبستانی در تاریخ 13/9/92 در سالن بصیرت شهرداری برگزار گردید. به گزارش حوزه معاونت خدمات شهري شهرداري، در این جلسه که با حضور حدود 60 تن از مدیران مراکز مذکور برگزار گردید مهندس حاج حيدري شهردار، مهندس صفار معاون خدمات شهري و مهندس حاج ابراهیمی مسؤول بازیافت به ايراد سخن پرداختند.

 

نظرات  

 
#1 0 کارشناس محیط زیست 08 دی 1392 ساعت 19:45
کاشکی یکی از ما کارشناسان و دانشجویان رشته محیط زیست می خواست که برنامه های فرهنگ سازی ، آموزش و مواردی از این قبیل که به محیط زیست مربوط میشند ، را انجام بدیم......
یک نفر قبلا این حرف را به من زده بود که این شهر بدرد کار و فعالبت نمیخوره ..... حالا کم کم دارم به حرفش میرسم.......
یعنی خود مسئولین نمیخواند که کسی تو این شهر فعالیت کنه........ چراشو نمیدونم ....؟؟؟؟!!!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید