امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 15:13:08

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

یک میلیارد و 600 میلیون تومان به توسعه زیرساخت های سکونتگاه های غیررسمی خمینی شهر اختصاص یافت
در سفر اخیر مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری کشور

یک میلیارد و 600 میلیون تومان به توسعه زیرساخت های سکونتگاه های غیررسمی خمینی شهر اختصاص یافت

سه شنبه, 25 آذر 1393 ساعت 09:21 کدخبر :8125
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
یک میلیارد و 600 میلیون تومان از اعتبارات ملی به توسعه زیرساخت های سکونتگاه های غیر رسمی محلات وازیچه، جوی آباد و قرطمان اختصاص یافت.

 مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری و بافت فرسوده کشور در دومین سفر خود به خمینی شهر که به منظور بازدید از بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی و مذاکره با مسوولان شهر صورت گرفت، در گفتگو با خبرنگار فرصت ضمن اعلام این خبر گفت: این مبلغ باید صرف احداث سرای محله و ساخت و تکمیل ورزشگاه و کتابخانه شود. مجید روستا همچنین در خصوص تکمیل طرح مسقف نمودن دوشنبه بازار گفت: مقرر شد که مبلغ 200 میلیون تومان از شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی بابت تکمیل سقف این مکان اختصاص یابد. وی در این باره ادامه داد: ساخت جداره و بدنه اماکن نیز باید بر اساس تفاهم نامه امضا شده توسط کسبه و مالکان انجام گیرد و کفسازی نیز توسط شهرداری صورت پذیرد.


روستا در خصوص تکمیل عملیات بازسازی عصارخانه گفت: در جلسه اخیر مقرر شد طرح بهسازی و نوسازی این اثر تاریخی توسط شرکت عمران و بهسازی شهری در دستور کار قرار گیرد.
وی در ادامه با تاکید بر وجود هزار هکتار بافت فرسوده و سکونتگاه غیررسمی در خمینی شهر گفت: طرح بهسازی و احیا و نوسازی بافت فرسوده شهری خمینی شهر بازنگری و پس از طی مراحل قانونی اجرای آن در دستور کار قرار خواهد گرفت.


روستا همچنین در خصوص تسهیلات ودیعه مسکن بافت فرسوده خمینی شهر گفت: بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار برای ودیعه مسکن در برنامه بودجه سال 94 کشور دیده شده و در حال پیگیری برای اجراست. امیدواریم در ماه های باقی مانده امسال بتوانیم این توافنامه را عملیاتی کرده و مشکلات به وجود آمده برای مالکین بافت فرسوده خمینی شهر را برطرف نماییم.


عضو هیات مدیره شرکت تخصصی عمران و بهسازی کشور افزود: خوشبختانه در دو سفری که به خمینی شهر داشتم همت و عزم خیلی خوبی از طرف مسوولین شهرستان و شهرداری برای احیای بافت فرسوده مشاهده نمودم.

نظرات  

 
#4 0 ناشناس 27 آذر 1393 ساعت 16:19
دیگه چی؟ خویه 160 میلیارد تومن نیست!!! کدوم ورزشگاه ؟؟؟ نکنه استخر وازیچه را میگن؟؟؟ حالا خوبه وازیچه زمین چمن و کتابخانه و زورخانه داره. هرستان و کرتمان هیچ کدوم از این ها را ندارند.
نقل قول
 
 
#3 0 ملیکا 27 آذر 1393 ساعت 16:17
مگه کرتمان هم سکونتگاه غیر رسمی داره؟ وای خدایا رحم کن
نقل قول
 
 
#2 0 مهاجر 26 آذر 1393 ساعت 08:29
با تشکر از مردان تلاشگر.
جناب اقای روستا لطفا یک نگاه ویژه ای به منطقه جوی اباد داشته باشید .با تشکر
نقل قول
 
 
#1 0 مختاری 25 آذر 1393 ساعت 10:01
آقای روستا با تشکر از شما
فرهنگسرای بعثت با تخریب 8 خانه مخروبه که اکثرا جایگاه معتادان بود احداث گردید به اضافه 500 متر زمین موقوفه خاندان سیادت که آن هم خانه مخروبه بود. پس از 15 سال هنوز ساختمانش تکمیل نشده است. اگر می توانید کمکی کنید تا ساختمان این فرهنگسرا پس از سالها تکمیل گردد.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید