امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 18:47:17

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

آخرین پیام شهردار پور کاظم به خانواده بزرگ شهرداری و کلیه شهروندان خمینی شهری

یکشنبه, 12 تیر 1390 ساعت 11:31 کدخبر :1770
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

 

عزیزالله پورکاظم شهردار سابق خمینی شهر در پی استعفایش از سمت خود به دلیل شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی طی نامه ای از یکایک اعضای خانواده شهرداری و همه همشهریان حلالیت طلبید.

 

در ادامه متن زیر را می خوانیم:

همکاران عزیز و بزرگوارم در شهرداری مرکزی، مناطق چهارگانه، معاونت ها، هفته نامه فرصت، سازمانهای اتوبوسرانی، تاکسیرانی، آتش نشانی، خدمات موتوری، شرکت مهربین و کلیه قسمت های کارگری

هر آمدنی یک رفتنی دارد که نقل است حضرت علی (ع) هر شب بعد از نماز مغرب رو به مردم می ایستادند و می فرمودند «تجهزوا رحمکم ا... فقد نودی فیکم بالرحیل». رحمت خداوند بر شما افزودن باد بندگان خدا، بار سفر بربندید و مجهز شوید که بانگ رفتن در میان شما به صدا در آمده است» امروز موسم خداحافظی است. دریغم آمد قبل از رفتن از شهرداری نکته های بسیار مهم را ناگفته بگذارم.

همشهریان عزیزم، به نظر شما کدامیک از متغیرهای مدیریت توانمند، بودجه کلان، هماهنگی دستگاهها، نیروی انسانی کاردان و ... در توسعه شهرمان از همه مهمتر است؟ شاید هر مدیری به تجربه یکی را برجسته تر از دیگری بداند امادر تفکر اسلام ناب محمدی (ص) یک متغیر اساسی وجود دارد کهاگر به مثابه یک روح در تمامی متغیرها دمیده شودمی تواند گره های بسیاری از مشکلات شهر را بگشای. این متغیر آن است که هر کس در هر پست و مسؤولیتی کار می کند کارمند باشد یا کارگر، رئیس باشد یا مرئوس، به تعبیر قرآن کریم «خالصاً لوجه الله» کارکند. یعنی چه در ظاهر و چه در باطن از مردم در قبال کار کردن انتظار هیچ پاداشی حتی به اندازه یک تشکر خشک و خالی نداشته باشد.

چرا که در فردای قیامت هر کس به تناسب مسؤولیتی که بر عهده گرفته باید پاسخگوی اعمال خویش باشد و یدک کشیدن عنوان «خدمتگزار مردم» رافع مسؤولیت اخروی نیست. به تبع آن هر چقدر مدیری در طول دوران ریاستش فعالیتهای زیادی هم اهنجام داده باشد باید گفت: «ان احسنتم احسنتم لانفسکم».

این نوع نگاه به کار باعث می شود عمل به تکلیف برای کارمند و مدیر اصل باشد و یکی از میوه های چنین دغدغه ای باز شدن سریعتر و بهتر گره های مشکلات شهر است که از آن تعبیر به «خدمات رسانی» می شود که به ازدیاد «ایمان به حق تعالی» در جامعه می انجامد اگر این روح متعالی در دیگر متغیرها دمیده نشود بودجه کلان و نیروی کاردان و ... عاقبت در نقطه ای اسیر منیت ها و تفرقه ها و اختلاس ها و ... اخواهد شد و زحمتها را بر باد خواهد داد.

بااین مبنا، سخنی جز این باقی نمی ماند که از یکایک خانواده بزرگ شهرداری و نیز مردم بزرگوار، شهید پرور، ولائی و سلحشور حلالیت بطلبم. امیدوارم قصور و تقصیر قیر را عفو نمایید واز دعای خیرتان فراموش نکنید. تلاشهای شبانه روزی شما جایگاهی بس رفیع تر از تشکر اینجانب دارد و اجر معنوی اش در پیشگاه خدا محفوظ است. عزت، سربلندی و سرافرازی در دنیا و آخرت را از خداوند رحمان و رحیم برای شما و خمینی شهر عزیز مسئلت می نمایم.

نظرات  

 
#14 0 بیطرف 16 مهر 1390 ساعت 21:32
بروبچه های عزیزفرصت که عالم وادم میدونن بخاطرشمنی باسایرکاندیداها حاضرن همه کاری بکنن لطفا اینجا رابذارن برای نظرات مردم نه نظرات خودشون
نقل قول
 
 
#13 0 خمینی شهری 02 مرداد 1390 ساعت 06:55
نقل قول آقائی:
یه زمانی ما کارمندان شهرداری افتخار میکردیم بگیم پرسنل شهرداری هستیم ولی این آقا کاری کرد که در همه محافل خجالت میکشیم بگیم کارمند شهرداری هستیم

ما باید خجالت بکشیم که اشتباهاً آقایی مثل توی ناشکر را تو شهرداری راه داده اند تا کار(!) کنند.
نقل قول
 
 
#12 0 در جواب آقایی 27 تیر 1390 ساعت 12:16
قبل از پورکاظم در زمان کمالی که شما شهرداریها متهم به اختلاس شده بودید قبلش هم در زمان عابدی متهم بودید که زمینهای شهر را برای خودتان برداشتید. حال در زمان پورکاظم که هیچکس به شما اتهام دزدی نزده ادعا میکنی از کارمند شهرداری بودن خجالت می کشی؟!!!
نقل قول
 
 
#11 0 اصفهانی 27 تیر 1390 ساعت 09:08
همون بهتر که یه غیربومی اقا بالاسرتون باشه.
نقل قول
 
 
#10 0 توومن 25 تیر 1390 ساعت 11:57
آقای کارمند این آقا خودش را خدمت گذار میدانست 0( شما چکا رکرداید که خجالت میکشید )خدا میداند :
نقل قول
 
 
#9 0 توومن 23 تیر 1390 ساعت 17:44
قر بان گربه کوره بشید بابا اونم یه کم حیا داره عمومی فکر کنید نه محلی
نقل قول
 
 
#8 0 آقائی 22 تیر 1390 ساعت 12:05
یه زمانی ما کارمندان شهرداری افتخار میکردیم بگیم پرسنل شهرداری هستیم ولی این آقا کاری کرد که در همه محافل خجالت میکشیم بگیم کارمند شهرداری هستیم
نقل قول
 
 
#7 0 حاج حيدري 18 تیر 1390 ساعت 08:38
از اينكه نظرات بقيه را نمي گذاري معلومه كه ستون نظرات ساختنيه و طرح جوي آباد يعني در خود شهر كار شده بخدا خيانت بوده
نقل قول
 
 
#6 0 اکبرحاجی ابراهیمی 17 تیر 1390 ساعت 08:51
اقای پور کاظم چرا باید حلالت کنیم؟ خوب بود از صدها نامه وتلفن که به شهرداری شد برای زمین بایر فاز دو منظریه یکی را جواب میدادید وبه انجا که محل ریختن و سوزاندن زباله شده رسیدگی میکردید.
اصلا ما فضای سبز نمیخواهیم اسفالتش کنید تا حد اقل زباله نریزند و زباله نسوزانند.
شاید میدانید که منزل نماینده محترم هم انجاست از ایشان هم ابی جوش نیومد
نقل قول
 
 
#5 0 علی رضا 15 تیر 1390 ساعت 11:05
من معتقدم این آقای پور کاظم به شدنمحله گرا بود با نظر فوق که با عنوان بیدار درج شده کاملا موافقم
توی محله خودشون خیسابان 17 شهریور را تعریض کرد اما در سایر محلات هیچ کاری نکرد.
درصحبتهای خاصش هم این تبعیض ها فراوون بود حالا اومده چندتا آب نما زده مردم که از این مسائل آگاهند
نقل قول
 
 
#4 0 من وتو 14 تیر 1390 ساعت 11:39
بابا ای ول حاشا وکلا
نقل قول
 
 
#3 0 بهروز علیوند 14 تیر 1390 ساعت 07:50
سلام
معلوم است این آقا نه جوی آباد را می شناسد و نه از عدالت خبری دارد. این مدت در جوی آباد ما بهتر از سایر مناطق کار کرده است. تخلفات بی رویه در منطقه و نپرداختن عوارض و هزینه های پروانه ها در منطقه غوغا می کند. اگر شهرداری می خواست عدالت را رعایت کند حتی درآمد جوی آباد به جمع آوری زباله هم نمی رسد.
اگر بی انصاقی کردیم با ما بی انصافی می کنند
این جهان کوه است و فعل ما ندا سوی ما آرد نداها را صدا
نقل قول
 
 
#2 0 حاج حيدري 14 تیر 1390 ساعت 07:29
متاسفانه نشريه فرصت كه با پول شهرداري يعني مردم كار مي كند و البته نفسا كار خوبي است در اختيار چند جوان جوياي نام است كه كار انتخابات زود رس را از همين ابزار فرصت شروع كرده اند حالا اولشه!!!
نقل قول
 
 
#1 0 بیدار 13 تیر 1390 ساعت 12:18
اگه قیامتی را قبول داری برو یک نگاهی به این تبعیض های ناروا بنداز ... همه خیابونهای سده سنگفرش شده اما جوی آباد نه
همه گورستانها را بهشون خدمات عمرانی دادی جوی آباد را نه
طرحهای محله خودتون را در اولویت گذاشتی خیابون شهدای جوی آباد را اولویت آخر
120000000000 ریا ل از پروژه پاسار گاز پول گرفتی 5 در صد اون را هم توی جوی اباد خرج نکردی
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید