امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 02:12:26

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

جلسه مسوولین شهرستان و استان برای حل مشکلات بلوار آزادگان

سه شنبه, 06 تیر 1391 ساعت 12:51 کدخبر :4191
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به دنبال تصادف شامگاه جمعه در بلوار آزادگان و به منظور شناسایی و بررسی معایب این بلوار، با تلاش و پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، جلسه مشترکی با حضور رییس و اعضای شورای شهر، شهردار، رییس پلیس راه استان و معاون اداره راه و شهرسازی تشکیل شد. 

نماینده مردم در مجلس در این خصوص به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: در نشست حضوری که هفته گذشته با مهندس محمودزاده -مدیر کل راه و شهرسازی- داشتیم، مقرر شد بودجه ای برای ساماندهی و رفع معایب بلوار آزادگان اختصاص یابد.

محسن صرامی با اشاره به اینکه بلوار آزادگان یکی از پرخطرترین جاده های استان و کشور می باشد گفت: به دنبال تصادف اخیر و مصدومیت 7 نفر از همشهریان در یک تماس تلفنی مقرر شد در اسرع وقت جلسه ای برای پیگیری حل مشکل بلوار آزادگان تشکیل گردد. وی ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن مصوبات جلسه اخیر توسط مسوولین شهرداری و معاونت راه و شهرسازی، مردم شهرستان با اطمینان و در امنیت بیشتری از این بلوار عبور کنند و شاهد تکرار تصادفات این چنینی نباشیم.

رییس شورای شهر نیز در مورد مصوبات این جلسه به خبرنگار فرصت گفت: مقرر شد به لحاظ ضرورت و اجرای هر چه سریع تر عملیات بهسازی و ساماندهی بلوار آزادگان و جلوگیری از تکرار تصادفات در کمتر از 24 ساعت آینده بازدیدی میدانی و عینی توسط رییس پلیس راه استان و نمایندگان و مسوولین شورای شهر به عمل بیاید.

سیدامیر صهری افزود: در مرحله اول محل های متفاوتی برای نصب و ساخت سرعت گیر و گاردهای حفاظتی پیش بینی و اجرا خواهد شد و در مراحل بعدی موضوع واگذاری بلوار آزادگان به حوزه شهری و شهرداری بررسی و در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.

شهردار خمینی شهر نیز در حاشیه این جلسه گفت: اگرچه در جلسات متعددی که با موضوع بررسی مشکلات این بلوار تشکیل شده و با توجه به اسناد و نقشه های موجود، تنها در حدود 4 کیلومتر از بلوار در حوزه خدمات شهری خمینی شهر قرار دارد و همچنین به دلیل اینکه مسدود بودن جاده کمربندی که طبق مصوبات جلسات شهرستان و استان متولی قانونی این بلوار اداره کل راه و شهرسازیست، عبو و مرور خودروهای سنگین را به بلوار آزادگان سرازیر کرده است اما ما بدون در نظر گرفتن اینکه ساماندهی و نگهداری این بلوار وظیفه چه کسی است بر طبق وظیفه انسانی و اخلاقی، آمادگی خود را برای همکاری با اداره کل راه و شهرسازی و پلیس راه جهت اصلاح این بلوار اعلام می کنیم.

وی همچنین افزود: سعی و تلاش ما این است که عملیات نصب سرعت گیر و گاردهای حفاظتی در اسرع وقت صورت پذیرد و در مراحل بعدی و در زمان مناسب، متولی قانونی بلوار مشخص گردد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 سکوت.. 07 تیر 1391 ساعت 15:17
سلام...
ماهمچنان دنبال بخش ورود اعضا درسایت جدید وآنلاین!فرصت میگردیم...
اصلا هرکس بخش ورود اعضارا پیداکردجـــــای زه داره....
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید