امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 15:33:34

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خمینی شهر در آیینه رسانه ها

یکشنبه, 07 اسفند 1390 ساعت 13:49 کدخبر :3764
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ليلا نفيس

همگام با همه مردم استان

بخش خبري 20:45 اصفهان در كنار ساير شهرستان هاي استان اصفهان، گوشه هايي از راهپيمايي مردم خميني شهر در سالروز پيروزي انقلاب اسلامي را نمايش داد. امسال استقبال و حضور مردم در اين صحنه ي ملي- سياسي بسيار پررنگ تر و باشكوه تر از هميشه به نظر مي آمد.

بهره برداري از طرح عمراني

يكشنبه 23 بهمن / واحد مرکزی خبر: پنج طرح عمرانی اقتصادی در استان اصفهان به بهره برداری رسید. برای اجرای این طرحها بیش از 35 میلیارد و پانصد میلیون ریال هزینه شده است. پل شهید لری به طول 21 متر و عرض 17 متر برای سهولت در تردد خودروهای شهری و برون شهری (به گفته شرفا در ايرنا، مبلغ 5/2ميليارد ريال هزينه اجراي اين طرح بوده است) و تکمیل باند دوم خیابان دانشجو به طول سه هزار و 500 متر(با هزينه اي بالغ بر هشت ميليارد ريال) از جمله طرحهایی بود که با حضور میرتاج الدینی معاون پارلمانی رییس جمهور در شهرستان خمینی شهر افتتاح شد. همچنین بهره برداری از مجتمع بسته بندی سبزیجات منجمد با ظرفیت سالانه 540 تن، شرکت تعاونی پرورش بلدرچین با زیر بنای سه هزارو 400 متر مربع و توسعه پرورش مرغ تخمگذار با ظرفیت 144هزار قطعه دیگر طرحهایی بود که امروز در شهرستان نجف آباد به بهره برداری رسید.

افتتاح مرکز درمان و کاهش آسیب معتادان اصفهان

فرمانده انتظامی ‌اصفهان گفت: سالانه بیش از 51 تن مواد مخدر در این استان ‌مصرف می‌شود. حسن کرمی‌ در مراسم افتتاح مرکز درمان و کاهش آسیب معتادان اصفهان با بیان اینکه 50 درصد زندانیان معتاد هستند، اظهار داشت: مراکزی هم در خمینی‌شهر و نیز در قلعه ‌شور اصفهان توسط خیران احداث شده است که علاوه بر جنبه درمان، مرکز اشتغالی را برای معتادان احداث کرده است که بیش از 70 نفر معتاد کارتن خواب در آن مشغول به کار هستند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید