امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 12:13:45

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

پیام شهردار بمناسبت فرارسیدن سال نو

دوشنبه, 29 فروردین 1390 ساعت 17:22 کدخبر :783
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : عزیز الله پورکاظم

 

نوبهار است در آن كوش كه خوش دل باشي...
آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه همشهريان عزیزم تبریک و شادباش عرض نموده و در سال پیش رو برای همه مردم و مسئولان خميني شهر، سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنم.

آغاز سال جدید ، موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزومایمان.
بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. بهار فصل غبارروبی از آرزوی دیرینه مردم ما برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزو است که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت.
خميني شهر ما، ديرينه اي به درازاي تاريخ و هويت اين سرزمين دارد. و اكنون ديگر همه مي دانيم و شنيده ايم خاطراتي را از اين تاريخ پرافتخار؛ از ميراث باستاني اش كه نشانه عمر دراز آنست، و از محيط طبيعي اش كه اگر چه در كشاكش روزگار فرسوده شده اما همچنان راهي است براي تنفس مردمان ديگر شهرهاي اطراف كه از اين همه دود و دم رنجور شده اند، و از مردمش و نخبگانش و عالمان و انديشمندانش.  و نوروز، ايام يادآوري و ياد كردن اينها هم هست.
نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال مقاومت دلیرانه فرزندان خميني شهر از عزت و شرف و سرزمين مان، تنها دو نمونه از ثمرات و برکات بی بدیل این وحدت و همدلی ماست و سزاست که بر امام شهیدان و شهیدانمان درود فرستیم.
در آغاز سال جدید آرزوی من برای همه شهروندان عزیز خميني شهري؛ زندگی در شهری اخلاقی، زیبا، ایمن، شاد، آباد و توسعه یافته است. آرزوهای ما برای خميني شهر و شهروندان آن، از جنس رؤیا و شعار نیست بلکه اهداف قابل دسترسي هستند كه با اندكي تلاش و همكاري مردم و مسئولان كشور و استان و شهرستان محقق مي شوند.
به امید آنکه در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان، سال آینده در شهری با اخلاق تر، زیباتر، ایمن تر، توسعه یافته تر، آباد تر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم، و حالی احسن از امروز داشته باشیم. در این عید سعید باستانی سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که :"یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال"

 

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید