امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 18:16:41

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

احداث ایستگاه های مترو در مرز های خمینی شهر، فرصت یا تهدید

احداث ایستگاه های مترو در مرز های خمینی شهر، فرصت یا تهدید

سه شنبه, 21 اردیبهشت 1395 ساعت 09:52 کدخبر :10189
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : 0200

اجرای سه خط متروی «نجف آباد - اصفهان»، «شاهین شهر - اصفهان» و «زینبیه - خیابان شهید اشرفی» که خط سوم تا مقابل دانشگاه پیام نور ادامه خواهد داشت، این روزها رسانه ای شده است. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مسوول ترافیک شهرداری خمینی شهر در رابطه با اجرای این خطوط گفت: متروی شاهین شهر به اصفهان در میدان استقلال ایستگاه خواهد زد که شهروندان خمینی شهری می توانند تا پیش از اجرای خط مترو از میدان نماز خمینی شهر به میدان استقلال جهت استفاده از  این خط مترو از اتوبوس استفاده کنند. وطنخواه همچنین در رابطه با خط دوی مترو گفت: ادامه خط زینبیه تا میدان شهدای خمینی شهر به قوت خود باقی است ولی تا زمانی که این اقدام انجام نشده، شهروندان خمینی شهری از ایستگاهی که این خط در بلوار شهید اشرفی جنب دانشگاه پیام نور خواهد زد بهره خواهند برد. وی افزود: عبور خط متروی نجف آباد  - اصفهان هم این امکان را برای شهروندان خمینی شهری فراهم خواهد کرد تا به خطوط ریلی اصفهان بزرگ متصل شوند. بنابراین اجرای خطوط سه گانه مذکور را نه تنها تهدیدی برای خمینی شهر نمی دانیم بلکه فرصتی به حساب می آوریم که هزینه ای نیز به ما تحمیل نکرده است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 +1 مسعود فقیه ایمانی 22 اردیبهشت 1395 ساعت 14:53
قطعا از نظر جا به جایی مترو به نفع خمینی شهر است اما بدون شک سبب افزایش مهاجرت به خمینی شهر و از بین رفتن هر چه بیشتر بافت جمعیتی آن و تبعات اجتماعی و فرهتگی دردناک برای شهر خواهد شد.
صرفا مساله آواراگان جنگ تحمیلی بحران کافی بود. بگذاریم خمینی شهر صفای قدیمی خود را خود را حفظ کند. آن خانه های کاهگی و آن کوچه باغهای زیبا هزار بار بر برجهای شیک و بی هویت شهرها برتری دارند.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید