امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 06:47:58

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

احداث پارك 5 هكتاري در خميني شهر

شنبه, 28 خرداد 1390 ساعت 11:06 کدخبر :1537
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

 

در ادامه برگزاري سلسله جشن هاي عمومي در پاركها توسط شهرداري خميني شهر و به دنبال استقبال گسترده مردمي، دومین جشن شادمانی در پارک مهر دستگرد برگزار شد.

 

در این مراسم ویژه ایام مبارک رجب که با استقبال بیش از 3500 نفر از مردم محلات مختلف و خانواده ها روبرو بود، مهندس پورکاظم با تشکر از نیروی انتظامی و نیروهای بسیجی محله دستگرد برای برقراری نظم و امنیت این مراسم گفت: از جمله برنامه های مهم شهرداری، برگزاری برنامه های شاد اجتماعی و فرهنگی است و شهرداری وظیفه دارد با توجه به طرح های فرهنگی و برنامه های اجتماعی در این بخش تلاش کنند.

وی در ادامه گفت: متأسفانه به دلیل وضعیت اقتصادی نامطلوب و سخت شهرداری خمینی شهر، امکان برگزاری برنامه های شاد و متنوع به صورت مستمر درگذشته نداشتیم و امیدواریم با برگزاری این سری از جشن های مردمی بتوانیم در فصل تابستان و ماههای رجب و شعبان برنامه های خوبی داشتیم. وی با اشاره به طرح پارک بزرگمهر افزود: طرح پارک بزرگمهر حدود 5 هکتار است که تاکنون فقط 5/1 هکتار آن آزادسازی و اجرا شده و با افزایش توان مالی شهرداری این پارک به همراه امکانات جانبی توسعه می یابد و اميدواريم هر چه زودتر با حمایت های شورای شهر و مردم با آزاد سازی مابقی اراضی در 3 سال آینده شاهد بهره برداری از یک پارک و بوستان 50 هکتاری باشیم.

وی در ادامه از همه مردم و شهروندان خواست تا در حفظ و نگهداری و پاکسازی پارک ها و سطح شهر با مأمورین شهرداری همکاری بیشتري داشته باشند و در هنگام توزيع شربت و شيريني در اعیاد ماه رجب و شعبان در جمع آوری ظروف یک بار مصرف نذورات توزیعی با شهرداری همكاري كنند.

گفتني است در اين برنامه شاد گروههاي فرهنگي هنري به اجراي برنامه پرداختند كه موجب رضايتمندي حاضران شد. شهروندان ضمن تشكر از شهرداري خواستار تداوم اين جشن ها شدند.

نظرات  

 
#1 0 من 28 خرداد 1390 ساعت 13:03
مکان پارک بزرگمهر
کجاست؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید