امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 04:42:48

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

بلوار ابوالبرکات آماده بهره برداری می شود+تصویر
در آستانه عید سعید غدیر

بلوار ابوالبرکات آماده بهره برداری می شود+تصویر

پنجشنبه, 03 مهر 1393 ساعت 13:25 کدخبر :7773
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
تکمیل بلوار دکتر ابوالبرکات به عنوان یکی از نقاطی که می تواند نقشی مهم در تسهیل رفت و آمد از مرکز شهر به نقاطی از منظریه و ارتباط بخش هایی از شهرک منظریه بایکدیگر، ورود و خروج به بلوار باغبان، منطقه دو شاخ و مجتمع ادارات داشته باشد،

 از جمله طرح های درحال اجرای شهرداری است که پس از آزاد سازی مسیر و انجام عملیات زیر سازی، آسفالت آن به طول حدود 500 متر و عرض 38 متر به زودی آغاز خواهد شد و پس از تامین روشنایی آماده افتتاح در عید غدیر مصادف با 21 مهر ماه خواهد بود. معاونت عمران شهرداری در گفتگو با خبرنگار فرصت برآورد هزینه تکمیل این طرح را 700 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این بلوار میدان نماز را به بلوار فیض الاسلام در مقابل مجتمع ادارات متصل می کند.

a1
گفتنی است تا کنون نیز از این مسیر برای تردد از مرکز شهر به منظریه استفاده می شد اما وجود باغی مزاحم به مساحت 2 هزار و 500 متر در ضلع شمالی این خیابان موجب بروز تصادفاتی در این نقطه می گشت. به گفته خلیلی، دیوار این باغ پس از حدود 20 سال که مانع از اجرای طرح تکمیل این بلوار شده بود، با هوشیاری نیروهای بخش املاک شهرداری و با حکم دادستانی تخریب شد. به گفته وی تا پیش از این جلسات متعددی با مالک این باغ برگزار شده بود اما وی حاضر به توافق نبود و این در حالی بود که این شخص یک گذر 50 متری را در حریم باغ خود انداخته بود.

a3
وی افزود: به محض اینکه دو ماه پیش دادستان شهرستان حکم تخریب را صادر کرد، شهرداری اقدامات خود را در این مسیر آغاز نمود و امیدواریم به زودی این بلوار تکمیل شده و مورد بهره برداری شهروندان قرار گیرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید