امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 16:15:05

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سالانه 100 میلیون تومان خسارت به اموال عمومی وارد می شود
معاون خدمات شهری شهرداری:

سالانه 100 میلیون تومان خسارت به اموال عمومی وارد می شود

چهارشنبه, 15 بهمن 1393 ساعت 13:09 کدخبر :8377
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

میزان خسارت به اموال عمومی موجود در خیابان ها و پارک های خمینی شهر سالانه به 100 میلیون تومان می رسد. معاون خدمات شهری شهرداری با اعلام این خبر افزود: خسارت هایی که در حوزه خدمات شهری به ما وارد می شود یا از طریق تخریب است یا سرقت. مهندس صفار از شکستن یا سرقت والوهای آب، شیرآلات و در و پنجره های سرویس های بهداشتی، کندن و بریدن درختان جلوی مغازه ها، خراب کردن چمن، شکستن سطل زباله و وسایل نصب شده در پارک ها به عنوان موارد آسیب رسانی به اموال عمومی نام برد. وی ریشه این رفتارها را نا آگاهی و بی توجهی مردم نسبت به اموال عمومی دانست و گفت: آن دسته از شهروندانی که مرتکب این اعمال می شوند باید بدانند خسارت به اموال عمومی در واقع خسارت به جیب خودشان است.


به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، زندگی امروزی در شهرها به گونه ای است که امکانات متنوعی به تناسب نیازها عمدتا توسط شهرداری‚ ¬ها در شهر ایجاد شده و مورد استفاده همگان قرار می‚ ¬گیرد که از جمله آنها می توان به اتوبوس‚ ¬ها، فضای سبز، مبلمان شهری، تابلوها، آسفالت خیابان‚ ¬ها و کوچه‚ ¬ها و معابر، روشنایی‚ ¬ها، سالن‚ ¬های اجتماعات و پارک ها و وسایل موجود در آنها اشاره کرد که خسارت وارد کردن به آنها خسارت به بیت المال محسوب شده و مشمول حق الناس است. بر اساس همین گزارش، بی توجهی به بازیافت و تفکیک زباله ها و همچنین زباله پراکنی نیز از دیگر مصادیق خسارت به اموال عمومی به حساب می آید.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 داداش 19 بهمن 1393 ساعت 09:33
باسلام .خدمت آقاي مهندس صفاري خسته نباشي .مردم خميني شهر مردم بافرهنگي هستند ولي متاسفانه بعضي ها ...م ...دارند كه به بيت المال ضرر مي زنند.خداشفاي عاجل به آنها بدهد.انشالله
نقل قول
 
 
#1 +1 فاطمی 15 بهمن 1393 ساعت 20:44
هر چه شهرداری به مراکز فرهنگی کمک کند و از آنها بخواهد فرهنگ سازی کنند این خسارات کمتر می شود. مردم ما به آموزش و فرهنگ سازی نیاز دارند.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید