امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 12:06:43

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

شهردار خمینی شهر گفت :

سرانه فضای سبز خمینی شهر در حدود 5/7 متر است .

شنبه, 27 اسفند 1390 ساعت 00:21 کدخبر :3841
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمدرضا ابطحی

به گزارش فرصت آنلاین ، شهردار خمینی شهر  در مراسم کاشت درخت در خمینی شهر گفت : سطح موجود منطقه ی فضای سبز خمینی شهر در مجموع  170 هکتار ، که شامل 8 پارک شهری و 26 پارک محلی می باشد .

 

محمدشرفا افزود : از جمله  اقدامات شهرداری  خمینی شهر در توسعه  ی  فضای سبز شهری ، اجرای عملیات بهسازی فضای سبز  بلوار اشرفی اصفهانی ، بلوار طالقانی ، بلوار جمهوری اسلامی  و اجراء بخشی از  طرح آبیاری  قطره ای در پارک جنگلی ولی عصر با اعتباری  در مجموع یک میلیارد  و 400 ریال بوده است .

وی افزود : از دیگر اقدامات  ما در این بخش حفر یک چاه عمیق به طول 150 متر  با هزینه ای در حدود یک میلیارد ریال  و احداث پارک محلی  هرستان با اعتباری نزدیک به سیصد میلیون ریال می باشد .

شهردار خمینی شهر به توسعه  ی شبکه  ی لوله گذاری  فضای سبز اشاره نمود و گفت :  از جمله اقدامات ما در این  عملیات  و احیا بهسازی  قنات منطقه وازیجه  در فاصله ی مرزی  خمینی شهر  و اصفهان  به طول 5 کیلومتر با اعتبار یک میلیارد ریال بوده است .

مهندس محمد شرفا افزود :  یکی از مشکلات ما در شهرک منظریه کمبود فضای سبز می باشد که با توجه به   طراحی انجام شده  از قبل  در این شهر  احداث 5 پارک محله ای  با اعتباری بالغ بر  دویست میلیون از جمله  برنامه های  شهرداری خمینی شهر بوده است .

لازم بذکر است ؛  در انتها ،  بیش از 200 اصله نهال توسط مسئولین در منطقه  ی چشمه لادر کاشته  شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید