امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 22:22:07

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 نزدیک به 10درصد از مسافران اتوبوس های واحد کارت نمی زنند

نزدیک به 10درصد از مسافران اتوبوس های واحد کارت نمی زنند

سه شنبه, 19 شهریور 1392 ساعت 15:27 کدخبر :5961
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ریحانه پیمان
نزدیک به 10 درصد از مردم هنگام استفاده از اتوبوس های شرکت واحد کارت نمی زنند. مسوول روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی با اعلام این مطلب افزود: مردم باید بدانند هزینه ای که بابت رفت و آمدشان می پردازند از بیت المال است و هر گونه کوتاهی در این امر باعث می شود

 و این در حالی است که اگر مردم خود را موظف به کارت زدن بکنند از اتوبوسرانی خدمات بهتری دریافت می نمایند. راشد فر در ادامه، برخورد مناسب و حفظ حرمت مسافران توسط راننده را از جمله وظایف رانندگان عنوان کرد و از شهروندان خواست که اگر راننده ای به هر دلیلی حتی کارت نزدن با مسافری برخورد تند و ناشایستی کرد، مراتب را به اتوبوسرانی اطلاع بدهند. وی در این باره افزود: بعضی اوقات رانندگان در پی شکایات مردمی به کمیته انضباطی معرفی شده و با آنان طبق قانون برخورد شده است.


راشدفر در پاسخ به سوال خبرنگار فرصت که پرسید اتوبوسرانی برای پیشگیری از سرقت هایی که در اتوبوس ها صورت می گیرد، چه برنامه ای دارد، گفت: طی مذاکراتی با نیروی انتظامی مقرر شده که ماموران نیروی انتظامی به شکل نامحسوس در اتوبوس ها حضور پیدا کنند. وی در این خصوص ادامه داد: اگر نیروی انتظامی در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و پنج شنبه نیروهایش را در اتوبوس های خطوط هفتصد دستگاه و منظریه افزایش دهد قطعا سرقت هایی از این دست کم می شود. وی همچنین به مسافران توصیه کرد به جای به همراه داشتن پول نقد از کارت های عابرنک استفاده کنند.


راشدفر در ادامه با انتقاد از مسافرانی که به اتوبوس ها و تجهیزات آن ها آسیب وارد می کنند، گفت: اخیرا در اتوبوس ها پرده نصب کردیم و روکش صندلی ها را نو نمودیم اما متاسفانه بعضی افراد روکش ها را پاره کردند. وی آموزش آداب استفاده از اموال عمومی را وظیفه خانواده ها دانست و افزود: روز اول مهر به همراه شکلات و شیرینی بسته هایی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد که در آن فرهنگ صحیح استفاده از اتوبوس آموزش داده می شود.


مسوول روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی همچنین از شهروندان خواست علاوه بر اینکه سعی در تمیز نگه داشتن اتوبوس ها دارند، در صورتی که در اتوبوسی شاهد کثیفی و نامرتبی بودند حتما مسوولان اتوبوسرانی را در جریان بگذارند.

نظرات  

 
#2 +2 خاقانی 25 شهریور 1392 ساعت 20:14
مدیریت محترم! واقعا زحمت کشیدید انتقاد بنده رو اینجور هر آنچه خودتون خواستید رو به دید گذاشتید!! شما واقعا محشرین!! من هیچ توهینی توی انتقادم نبود که نصفشو میل کردید!! ثابت کردید خیلی طرفدار اتوبوسرانی هستید چون سر انتقال ایستگاه خمینی شهر _ اصفهان هم خیلی از انتقادهای بنده رو نذاشتید. شما هم شدین اخبار بیست و سی!! بیشتر دل به خواه عمل میکنید تا بیشتر طرف مردم باشین!!
نقل قول
 
 
#1 0 خاقانی 22 شهریور 1392 ساعت 12:10
. پرده زدن!! بله اگه فقط منظورشون پرده های اتوبوسهای خط هفتصد هست. وگرنه خط خمینی شهر _ اصفهان که در بدترین شرایط هست!! پرده هاشون به درد خودشون میخوره! ریل پایین نداره همش تو سر و چشم مردمه!! م
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید