امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 15:15:51

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

هزینه های طرح های عمرانی اخیر شهرداری از کجا می آید؟

هزینه های طرح های عمرانی اخیر شهرداری از کجا می آید؟

پنجشنبه, 08 آبان 1393 ساعت 10:46 کدخبر :7920
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
پس از شروع پی درپی طرح های عمرانی در شهر و بهره برداری از تعدادی از آنها این سوال برای مردم مطرح شده است که هزینه این طرح ها چگونه تامین می شود؟

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین پس از بهینه سازی خیابان شهید رجایی و احداث میادین سه گانه در خیابان عماد سیادت، میدان صهری، گام اول منطقه گردشگری لادر، آماده شدن بلوار ابوالبرکات، روشن شدن خیابان های شهر، شروع عملیات میدان بزرگ امام رضا(ع)، ادامه کار در لادر و دیگر اقدامات این پرسش برای مردم پیش آمده که مخارج این طرح ها از کجا تامین می شود؟

شهردار حاج حیدری در گفتگو با نشریه فرصت با اشاره به غنی بودن خمینی شهر و فقیر بودن شهرداری در ابعاد مختلف می گوید: این سوال بسیاری از مردم و مسوولان است و پاسخ من این است که دستاوردهای اخیر شهرداری حاصل اعتماد مردم و تلاش های شبانه روزی مجموعه مدیران وکارکنان شهرداری است. در این مدت با استفاده از امکانات موجود شهرداری به روش امانی و پیمانی در همه ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل کار و فعالیت ادامه دارد.

شهردار با اشاره به اینکه در یک سال گذشته اقدامات عمرانی کم نظیری در تمام شهر در حال اجراست گفت: دستاوردهای شهرداری حاصل اعتماد مردم است.

IMG 5309

MEYDAN

IMG 8684

 IMG 4569

 

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید