امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 04:58:57

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

پوركاظم: به دنبال ايجاد شهري آباد، معنوي و پرنشاط هستيم

دوشنبه, 06 تیر 1390 ساعت 10:07 کدخبر :1666
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : مسعود رفیعی

 

همزمان با ايام مبارك ماه رجب و ميلاد مسعود مولي الموحدين (ع)، روابط عمومي شهرداري برگزاري جشن هاي عمومي در پارك هاي سطح شهر را دامه داد كه با استقبال گسترده مردم محلات روبرو شده است.

 

حضور گسترده مردم در اين جشن ها، از ضـرورت برنامه ريزي نهادهاي مـتـولـي فـرهـنـگي شهرستان براي افزايش شادي و نشاط در جامعه با بهره گيري از بستر بسيار مساعد ايام ولا‌دت و عـيـد مربوط به خاندان عصمت و طهارت حكايت مي‌كند و با توجه به در پيش رو بودن ماه شعبان، اين ضرورت دوچندان مي‌شود.

در همين راستا و پس از برگزاري جشن در باغ بانوان، پارك بهشت و پارك مهر، در دو هفته اخير دو جشن باشكوه در پارك باغبان محله فروشان و پارك عليمردان خان بختياري جوي آباد با حضور بيش از 5000 نفر از شهروندان در هر پارك برگزار شد.

نكته قابل توجه در اين جشن ها، حضور گسترده خانواده ها و نظم و انضباط و همكاري مردم و نيز رضايتمندي آنها بود. اجراي تئاتر، برگزاري مسابقه، مولودي خواني، طنز، نورافشاني و ... از جمله برنامه هاي اين جشن ها بود.قابل ذكر است مردم محلات آدريان، هرستان، اندان و ... هم خواستار برگزاري جشن آداب شهروندي شده اند.

در اين جشن ها، شهردار خميني شهر در سخناني با اشاره به لزوم عمل به سيره و سنت اهلبيت (ع) در زندگي گفت: اهلبيت فرموده اند در شادي ما شاد و در غم ما اندوهگين باشيد و لذا ايام ولادت و اعياد را فرصت مناسبي براي ايجاد نشاط سالم در شهروندان مي دانيم و در اين راستا تلاش مي كنيم.

مهندس پوركاظم افزود: از ابتداي كار در شهرداري، عليرغم همه مشكلات و تنگناها بخصوص در حوزه مالي، به دنبال ايجاد شهري آباد، معنوي و پرنشاط براي شهروندان عزيز خميني شهر بوده ايم و اين مسير را همواره ادامه خواهيم داد.

وي تصريح كرد: خميني شهر با غناي تاريخي و مردم فرهنگ دوست و شريف اش، لايق وضعي بسيار بهتر از شرايط موجود است و با همدلي و اتحاد و تلاش مي توانيم ضمن افزايش شادابي در شهر، اوضاع اقتصادي و فرهنگي خميني شهر را بهبود ببخشيم.

نظرات  

 
#3 0 منصور 07 تیر 1390 ساعت 11:28
شهر آباد بدون پول نمیشه آقا فقط الحاق می تونه این شهربستان را از بن بست نجات بده. شهرداری خوبه یک سری به خیابان کهندژ بزنه تقاطع ایستگاه شیشه بری سابق را که مسدود کردند نیومدند لااقل عرض رفوژ میانی را اصلاح کنند با همون حالت بستند یعنی یه جایی خیابون عرضش زیاد میشه یه جایی کم حالا شهردار اومده تو محله بختیاریها ولی مطمئن باشید سدهی ها در جوی آباد چه قدیم چه بختیاریها چه اتحاد اسلامی و جعفرآباد و وازیچه رای نمیارند
نقل قول
 
 
#2 0 FHFH 07 تیر 1390 ساعت 07:03
انتخابات را زود شروع نکر ده اید دوستان .باشد بسازید تا ما بسوزیم....././؟؟؟؟
نقل قول
 
 
#1 0 شهرام نعمتی 06 تیر 1390 ساعت 13:16
در ظاهر میفرمایید بیطرفیم. انشاءا... همینطور باشد. شاید نه نمیدانید چه کس و چه گروه ازشما بهره کشی سیاسی میکند. ازشما بعیده. ولی خودتان و خدای خودتان شهرداری که همیشه دم از کسری اعتبارات و کمبود مالی دم میزند تا سرحد تعویق حفوف کارمندان. رواست؟ چرا؟ این دم آخری بفکر این مراسمات ایندستی و پرهزینه افتاده. تو این همه مدت دنبال چی بودید جناب شهردار که الآن بفکر این افتادید. جوابی غیر از تبلیغات زود رس داره؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید