امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 14:20:12

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 چهارمین سازمان رفاهی تفریحی استان در خمینی شهر افتتاح شد
بزرگ ترین رویداد فرهنگی خمینی شهر در سال 91؛

چهارمین سازمان رفاهی تفریحی استان در خمینی شهر افتتاح شد

شنبه, 26 اسفند 1391 ساعت 08:36 کدخبر :5356
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : طاهره خونساری
چهارمین سازمان رفاهی تفریحی شهرداری های استان در خمینی شهر افتتاح شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مراسم افتتاح این سازمان روز 26 اسفند ماه برگزار، حمید شهبازی رییس روابط عمومی شهرداری با حفظ سمت به عنوان مدیر عامل این سازمان معرفی و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری در محل خانه مجیر که یکی از آثار تاریخی شهرستان است شروع به کار کرد.

 شهردار در این مراسم در رابطه با روند افتتاح این سازمان گفت: با پیگیری هایی که از تیر ماه امسال آغاز شد توانستیم آذر ماه اساسنامه را به تصویب و امضا وزیر کشور برسانیم و امروز شاهد افتتاح این سازمان در یک مکان تاریخی هستیم.
شرفا در ادامه ضمن دعوت از فرهیختگان و صاحب نظران برای کمک به عملکرد بهتر این سازمان، حوزه وسیع فعالیت سازمان را در زمینه های فرهنگی، ورزشی، زیباسازی محیط شهری و پارک ها، برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه ها عنوان کرد.
رییس شورای شهر نیز ضمن سخنانی از در دست ساخت بودن ترمینال مسافربری "اسپادان گشت" و همچنین بهره برداری از کاروانسرای دوشنبه بازار در آینده نزدیک خبر داد.
مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری نیز در این مراسم ضمن اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر مهندسی فرهنگی و ابراز خشنودی از اینکه یکی از سربازان این جبهه است، گفت: شهرداری یکی از اجرایی ترین نهادهای شهر است. هرکس در شهر قصد فعالیت فرهنگی، هنری، ورزشی و .. دارد اول به سراغ شهرداری می آید و اینک با تاسیس این سازمان می توانیم در جهت برقرای ارتباط مطلوب بین شهرداری و شهروندان در زمینه های فرهنگی و هنری گام های بهتری برداریم.
حمید شهبازی هدف از ایجاد سازمان را ترویج و آموزش فرهنگ شهروندی و تلاش در بهبود بخشیدن در حوزه فعالیت های هنری، ورزشی و گردشگری شهر عنوان کرد.
در این مراسم که با اعضای شورای شهر، مسوولان شهرستان و اصحاب رسانه برگزار شد، فرماندار و امام جمعه نیز به ایراد سخنانی پرداختند.
با افتتاح این سازمان بزرگ ترین رویداد فرهنگی خمینی شهر در سال 91 رقم خورد و شهرداری خمینی شهر بعد از شهرهای اصفهان، نجف آباد و کاشان موفق به راه اندازی این سازمان گشت.
ارتقای فرهنگ شهروندی، افزایش دانش و مهارت های شهروندی، تقویت و توسعه فعالیت های فرهنگی، هنری و ورزشی، احیای هویت ملی و بومی و بستر سازی برای تقویت هویت دینی و... از جمله وظایف سازمان های رفاهی تفریحی شهرداری ها است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 -1 كوروش 02 فروردین 1392 ساعت 10:47
نقل قول حسین فلاح:
گویا سازمان رفاهی شاهین شهر از همه شما فعال تر است . چرا نام آن را نمی نویسید ؟


كاملا صحيح
نقل قول
 
 
#1 -3 حسین فلاح 27 اسفند 1391 ساعت 10:04
گویا سازمان رفاهی شاهین شهر از همه شما فعال تر است . چرا نام آن را نمی نویسید ؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید