امروزدوشنبه, 12 خرداد 1399-- Monday Jun 01 2020

ساعت 20:11:23

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

اشتیاق مردم خمینی‌شهر برای اهدای خون/ ضرورت ایجاد پایگاه دائمی انتقال خون در خمینی‌شهر

اشتیاق مردم خمینی‌شهر برای اهدای خون/ ضرورت ایجاد پایگاه دائمی انتقال خون در خمینی‌شهر

دوشنبه, 29 مهر 1392 ساعت 10:55 کدخبر :6160
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم مسئول امور جوانان و داوطلب جمعیت هلال‌احمر خمینی‌شهر با اشاره به استقبال مردم برای اهدای خون گفت: تقریبا روزی نیست که ما در هلال‌احمر شاهد مراجعه یا تماس داوطلبی برای اهدای خون نباشیم و راه‌اندازی هر چه سریع تر پایگاه دائمی انتقال خون در خمینی‌شهر ضروری است.

لیلا صادقی افزود: ما هر ساله به مناسبت روز اهدای خون در مرداد ماه از اکیپ سیار استان برای حضور در شهرستان دعوت می‌کنیم که امسال با توجه به اینکه روز اهدای خون در ماه مبارک رمضان واقع شده بود، روز22مهر برای دعوت از داوطلبان اهدای خون انتخاب شد.
وی بیان کرد:هر موقع که ما برای اهدای خون فراخوان داده‌ایم‌، با حضور پررنگ مردم مواجه شده‌ایم و به اذعان خود مسئولین اکیپ سیار، استقبال مردم خمینی‌شهر برای اهدای خون فوق العاده است.
وی تصریح کرد: در این روز با وجود مراجعه بیش از 200 داوطلب، اکیپ سیار 148 نفر را پذیرش کرد و تنها موفق به گرفتن خون از 100 داوطلب شد و موجبات دلخوری برخی را فراهم آورد.
صادقی خاطرنشان کرد: سال گذشته نیز حدود 300 نفر مراجعه کننده داشتیم که موفق شدیم تنها از 200 نفر آنها خون بگیریم.
به گفته صادقی علی رغم اهدای زمینی از طرف یکی از خیرین خمینی شهر برای راه اندازی پایگاه دائمی انتقال خون، راه‌اندازی این پایگاه در آینده نزدیک دور از انتظار است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید