امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 16:32:41

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امکان مشاوره الکترونیکی و تلفنی برای شهروندان ایجاد شد

امکان مشاوره الکترونیکی و تلفنی برای شهروندان ایجاد شد

چهارشنبه, 15 آبان 1392 ساعت 13:28 کدخبر :6306
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
شهروندان می توانند با مراجعه به سایت آموزش و پرورش سوالات خود در هر زمینه را از طریق صندوق مشاوره این سایت از مشاوران پرسیده و هفته بعد پاسخ خود را دریافت کنند.

رییس مرکز مشاوره آموزش و پرورش در این باره افزود: همه شهرها به این سامانه مجهز نیست و خمینی شهر یکی از محدود شهرستان هایی است که از این امکان برخوردار است. منتظمی خاطر نشان کرد: این شیوه از مشاوره برای مراجعه کنند گان هزینه ای ندارد و هویت افراد نیز محفوظ است. وی در ادامه همچنین از مشاوره تلفنی آموزش و پرورش نیز به عنوان یکی دیگر از روش های مشاوره این نهاد خبر داد و گفت: شهروندان می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح تا 13 بعد از ظهر ضمن تماس با مرکز مشاوره آموزش و پرورش به شماره تماس 3625059 سوالات خود را به صورت تلفنی از کارشناسان این مرکز بپرسند. منتظمی مشاوره تلفنی استان را نیز یکی دیگر از خدمات مشاوره ای ذکر کرد و گفت: در سال جاری بعداز ظهرهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته مردم و به ویژه دانش آموزان می توانند با شماره تماس 2655530 پاسخ سوالات خود را از مشاوران دریافت کنند.

وی برگزاری کارگاه های آموزشی برای اولیا و مربیان، انجام مشاوره های رایگان و اجرای مسابقات فر هنگی ورزشی را از جمله برنامه های آموزش و پرورش در هفته سلامت روان عنوان کرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید