امروزيكشنبه, 30 ارديبهشت 1397-- Sunday May 20 2018

ساعت 23:54:55

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اولین جشنواره قصه گویی زبان لاتین در خمینی شهر برگزار شد

سه شنبه, 23 اسفند 1390 ساعت 12:45 کدخبر :3813
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمدرضا ابطحی

 

مسئول برگزاری  جشنواره گفت : صبح امروزاولین جشنواره ی قصه گویی به زبان  انگلیسی با همکاری  اداره  آموزش و پرورش  ، گروه زبان انگلیسی  در مرکز  استعدادهای  درخشان دخترانه فرزانگان  برگزار شد .

 

نسیم شفیعی در گفتگوی اختصاصی به فرصت آنلاین گفت : این جشنواره که در نوع خود در سطح استان نمونه می باشد و در آن بیش از 140 نفر از دانش آموزان  دختر و پسر در  مقطع راهنمایی از 37 مدرسه  ازسطح شهرستان شرکت داشتند .

وی افزود : هدف از برگزاری این  جشنواره تقویت  مهارت گفتاری  و شنیداری  و خواندن اشعار لاتین ، تقویت اعتماد به نفس  دانش آموزان و به کار گیری و استفاده از زبان خارجی بود .

مسئول برگزاری  این جشنواره افزود : شرکت کنندگان  با  موضوعات آزاد ، پس از قرائت آثار  مورد ارزیابی داوران شهرستان برای کسب بهترین رتبه به صورت حضوری و  اجرا و قارگرفتند .

لازم بذکر است  ، در مرکز  استعداد های درخشان فرزانگان در  اولین سال فعالیت خود بین 53 دانش آموز نخبه  دختر مشغول به تحصیل هستند .

نظرات  

 
#4 0 ولی دانش آموز 04 فروردین 1392 ساعت 03:16
خط آخر خبر نوشته 53 نفر دانش آموز اما ذکر نشده 53 نفر در یک مدرسه سه طبقه که ده کلاس دارد !!! این مدرسه را که حدود 200 نفر دانش آموز دختر داشت از حالت دبیرستان خارج کردند دانش آموزان هر کدامشان آواره یک مدرسه شدند و دادند به 53 نفر دانش آموز . چرا خبرنگاران شما این نا مدیریتی ها را نمی بینند. وقتی اصل خراب باشه و بی عدالتی صورت بگیرد جشنواره گرفتن افتخار نیست . برید تحقیق کنید تا مطمئن شوید اسم قبلی مدرسه هم شهید صدوقی بود
نقل قول
 
 
#3 +2 دبیر دبیرستان 04 فروردین 1392 ساعت 03:03
.اگر این برنامه ها لازم بود در کتاب درسی دانش آموزان گنجانده میشد .برای اجرای چنین برنا مه هایی میلیون ها تومان هزینه میشود و وقت مدارس و دانش آموز که باید صرف آموزش مطالب درسی و کتاب شود صرف این امور فوق برنامه میشود . این جشنواره ها باید خارج از مدرسه با فراخوان عمومی و بیشتر هم در تعطیلات تابستان ویژه علاقه مندان اجرا شود .به جای اینکه برای بچه های مظلوم و ضعیف در درس زبان وقت بگذارند چند نفر دانش آموز راانتخاب میکنند و وقت کلاس و معلم صرف آموزش قصه گویی میشود و در بعضی مدارس با هزینه مدرسه مربی خصوصی این کار را انجام میدهد . و بدتر از آن اینکه در سال های بعد این کار تکرار میشود. این هزینه ها را خرج آموزش صحیح زبان در مدارس نمایید تا اینقدر در این درس مشکل نداشته باشیم .
نقل قول
 
 
#2 +1 امید 08 بهمن 1391 ساعت 12:36
بهتر است به زبان ولایتی هم باشد
نقل قول
 
 
#1 +1 دبیر 05 بهمن 1391 ساعت 18:49
این برنامه عینا بخشنامه اداره کل و کپی برداری بود و از قبل در شهرستان های استان اصفهان و دیگر استان ها اجرا شده بود و یا همزمان با خمینی شهر در حال اجرا بود . چرا خمینی شهر این برنامه را به نام خود اعلام کرده است ؟ داوران هم دانش آموزان مدارس خود را برتر اعلام کردند . داور مسابقه نباید ذینفع باشد . فقط داوری یک مدرسه واقعی بود
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید