امروزدوشنبه, 07 مهر 1399-- Monday Sep 28 2020

ساعت 09:47:12

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

تزریق سم از راه کانال های تُرک و به دست صهیونیست ها
در سلامت همایش روان مطرح شد:

تزریق سم از راه کانال های تُرک و به دست صهیونیست ها

پنجشنبه, 30 مهر 1394 ساعت 07:38 کدخبر :9585
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فاطمه غفورزاده

همایش سلامت روان با همکاری بهزیستی؛ فرمانداری و بنیاد چتر سبز مهربانی در سالن فرمانداری برگزار شد.دکتر احمد پدرام در این جلسه بهداشت روان را زندگی همراه با شادی و بهره وری توصیف کرد و علامت آن را سازگاری با محیط پیرامون دانست.

 

وی نگرش فرد نسبت به خود و دیگران را از مصادیق بهداشت روان برشمرد و یادآور شد این نگرش با وجود محدودیت های فردی باید با پذیرش مسئولیت های اجتماعی و با دید مثبت همراه باشد.

 

این استاد دانشگاه نیازهای انسانی را در دو دسته نیازهای ضروری و ثانوی دانست و گفت: نیازهایی مانند غذا؛ مسکن و ... باید رفع شود اما نیازهایی مانند محبت و پیشرفت و ... بعضی مواقع نادیده گرفته می­ شود.

 

دکتر پدرام در ادامه بیان احساسات آزاد بدون تعارفات، داشتن تفریحات سالم، فعالیت های اجتماعی، خوش بینی، مثبت اندیشی و آینده نگری را از ویژگی های خانواده سالم برشمرد و با اشاره به رواج آموزش هوش همگرا در نظام آموزشی کشور، هوش واگرا را را دارای اهمیت برشمرد و پاسخ دهی به مسائل اجتماعی، رشدخلاقیت و شادی بیشتر را نتیجه رشد این هوش دانست و برنامه ریزی و اینده نگری را لازمه کاهش استرس و زندگی بهتر دانست.

 

وی تماشای سریال های ماهواره ای را نوعی تزریق سم از راه کانال های ترک و به دست صهیونیست ها دانست که تناسبات جنسیتی و فرهنگی در آن رعایت نمی شود و کم رنگ شدن فواصل اجتماعی، عاطفی و حیا را از نشانه های بد آن دانست که این پیامدها به شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی نیز راه پیدا کرده است.

 

این استاد دانشگاه رشد بی اخلاقی در فضای مجازی در ایران را نگران کننده خواند و 5 مرحله رشد را رشدهای جسمی، ذهنی، عاطفی، اجتماعی و معنوی نام برد و زندگی شاد را زندگی بدون اضطراب، افسردگی همراه با خودباوری و آرامش برشمرد.

 

وی سکوت و صحبت افراد خانواده بر اساس احترام و احساسات بدون ترس، دلهره، دل مشغولی ومبتنی بر اصالت را در خانواده ها دارای اهمیت دانست و شناخت فردی از هیجانات و تحقیق کافی قبل از ازدواج را در پیشگیری از آسیب ها موثر دانست.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 پویان 05 آبان 1394 ساعت 22:10
اینجانب غلامحسین پویان لازم می دانم از فرمانداری خمینی شهر همچنین شهرداری بابت همکاری صمیمانه دراجرای برنامه تشکر کنم .
نقل قول
 
 
#1 +4 حسنی 30 مهر 1394 ساعت 13:14
جناب آقای دکتر پدرام
می دانید که برای پایان دادن به یک عادت بد باید عادت نیک جایگزین آن شود. به جای باشگاه گریه، باشگاه خنده و به جای کانال های ترک کانال هایی که مانند برنامه خندوانه گیرا باشد.
لکن برای دو ماه این برنامه را تعطیل کرده اند

این قافله تا به حشر لنگ است
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید