امروزسه شنبه, 29 مهر 1399-- Tuesday Oct 20 2020

ساعت 06:21:23

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

جشن «رخصت مهر» برگزار شد

جشن «رخصت مهر» برگزار شد

شنبه, 03 مهر 1395 ساعت 08:15 کدخبر :10590
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی

همزمان با بازگشایی مدارس، در اولین روز از سال تحصیلی جشن «رخصت مهر» با هدف تجلیل از بازنشستگان بخش آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر در سالن سینما فرهنگ برگزار شد.


به گزارش فرصت آنلاین در این مراسم که با حضور رییس و برخی اعضای شورای شهر، جمعی از مدیران و معلمان مدارس و تعدادی از دانش آموزان مقطع ابتدایی برگزار شد، رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان طی سخنانی گفت: مقطع ابتدایی در آموزش و پرورش بسیار مهم است. اگر قرارست در کودک تغییری ایجاد گردد، باید در مقطع ابتدایی صورت بگیرد.


محمود بدیهی ادامه داد: ما تمام همت و سعی مان را می کنیم که به مقطع ابتدایی اهمیت خاصی دهیم. اگر بتوانیم دانش آموزان را به خوبی از این دوره عبور دهیم، کار در مقاطع بالاتر بسیار ساده و راحت می شود وگرنه کار سخت خواهد بود. معلم خوب همراه با اولیای خوب می توانند این کار خطیر را انجام دهند.


وی تاکید کرد: هر چه داریم از معلمان است. پیدا نمی کنیم کشور توسعه یافته ای که توسعه اش از آموزش و پرورش شروع نشده باشد. توسعه، خیابان ساختن و کارهای عمرانی و اینها نیست بلکه توسعه آن است که فرهنگ را به کودکانمان بیاموزیم و رضایتمندی را در جامعه افزایش دهیم.


سخنان معاون آموزش ابتدایی محمد جواد قمی، خاطره گویی یکی از بازنشستگان فرهنگی، مسابقه و در پایان تجلیل از یکایک بازنشستگان بخش آموزش ابتدایی از دیگر برنامه های این مراسم بود که با مجری گری عموخندون برگزار شد.

rokhsat mehr

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید