امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 17:24:02

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

حدود ۲۴ هزار دانش‌آموز در مقطع ابتدایی تحصیل می‌کنند
رئیس اداره آموزش و پرورش خمینی‌شهر:

حدود ۲۴ هزار دانش‌آموز در مقطع ابتدایی تحصیل می‌کنند

سه شنبه, 16 مهر 1392 ساعت 09:32 کدخبر :6086
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر گفت: حدود ۲۴ هزار دانش آموز در مقطع ابتدایی در خمینی شهر به تحصیل مشغول هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسعود شجاعی در مراسم نمادین بزرگداشت روز جهانی کودک در مدرسه ابتدایی شهدای وطن شهرستان اظهار کرد: حدود 24 هزار دانش آموز پسر و دختر در مدارس ابتدایی شهرستان تحصیل می‌کنند.

وی با اشاره به تغییر و تحولات صورت گرفته در مقطع ابتدایی بیان کرد: مقطع ابتدایی با توجه به تحولاتی که صورت گرفته و از سال قبل شروع شده، در کانون توجه ما قرار گرفته و ما معتقد هستیم اگر در مقطع ابتدایی آن طور که باید و شاید سرمایه‌گذاری صورت گیرد، بازتاب آن را در مقاطع بعدی خواهیم دید.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان خمینی‌شهر افزود: تمام هم و غم ما این بوده که یک مهر خوب را برای دانش آموزان رقم بزنیم و با توجه به نیازی که به معلم داشتیم، کلاسی خالی نماند.

وی بیان کرد: امروز هم در این مدرسه مراسمی برقرار شده تا بچه‌های ما شادترین و امیدوارترین روحیه را داشته باشند و چنین برنامه‌هایی در راستای همین هدف است.

شجاعی تصریح کرد: ما باید روح امیدواری و نشاط را، و روح علاقه به کشور و مبانی اعتقادی را از همین سن در بچه ها نهادینه کنیم، همه هدف ما همین است.

وی با اشاره به اضافه شد ن پایه ششم به دوره ابتدایی اضافه کرد: به تبع در سال های اول و دوم اجرای این طرح مشکلاتی وجود خواهد داشت اما شهرستان خمینی شهر این افتخار را دارد که یکی از بهترین ساماندهی نیرو را به شکلی داشته است که با عنایت به افزایش پایه ششم و پایه اول ابتدایی مان در سال جاری ما کلاس خالی نداشته باشیم و به دانش آموزانمان یک آموزش خوب ارائه بدهیم.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید