امروزجمعه, 28 شهريور 1399-- Friday Sep 18 2020

ساعت 16:05:22

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

دومین همایش آموزشی ویژه دانش آموزان برگزار شد

دومین همایش آموزشی ویژه دانش آموزان برگزار شد

سه شنبه, 27 بهمن 1394 ساعت 14:21 کدخبر :9963
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : زهرا عمادی

همایش آسیب شناسی با موضوع «محدوده خطر در روابط دختر و پسر» به همت اعضای فعال سازمان مردم نهاد «خانه جوان رهپویان آفتاب» و با همکاری اداره آموزش و پرورش و هسته مشاوره این اداره 26 بهمن ماه در سالن سینما فرهنگ برای 1400 نفر از دانش آموزان متوسطه دوم و والدینشان برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این همایش که با سخنان دکتر حمیدرضا بابامرادی کارشناس برنامه تلویزیونی «به خانه برمی گردیم» در سه نوبت 10- 8 (ویژه دختران)، 13-11 (ویژه پسران) و 17-14:30 (ویژه والدین) برگزارشد.


نوبت اول این همایش با سخنرانی آیت اله رحیمی امام جمعه خمینی شهر، نوبت دوم با سخنرانی هاشمی رییس هسته مشاوره آموزش و پرورش و نوبت سوم با سخنرانی توکلی معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش آغاز شد و در ادامه دکتر بابا مرادی به موضوع همایش پرداخت. پایان بخش هر سه جلسه، پرسش و پاسخ میان حضار و کارشناس همایش بود. گفتنی است در نوبت والدین، دکتر بابا مرادی به درخواست حضار به صورت رایگان به چند مشاوره خصوصی نیز پرداخت. رییس هسته مشاوره آموزش و پرورش در حاشیه این همایش به خبرنگار ما گفت: این سلسله همایش های آموزشی ویژه دانش آموزان که چندی پیش با موضوع ازدواج شروع شد تا پایان سال با موضوعات مختلف و به روز ادامه خواهد یافت.
گفتنی است دکتر کریمی معاون امور جوانان سازمان ورزش و جوانان استان و بدیهی رییس آموزش و پرورش شهرستان نیز در این همایش حضور داشتند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید