امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 01:09:07

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در مراسم تودیع و معارفه رییس آموزش و پرورش تصریح شد؛

سعید شجاعی: شجاعي فقط با شعار كار و كار و كار آمده است

چهارشنبه, 07 تیر 1391 ساعت 07:28 کدخبر :4197
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مراسم معارفه و تودیع رؤسای اداره آموزش و پرورش با حضور جمعیی از مسئولان برگزار شد.

در این مراسم فرماندار طی سخنانی گفت: آقاي مدينه فردي توانا و مقتدر بود ولي خودشان دنبال بودند تا سنگر را به ديگري واگذار كنند. من صميمانه از ايشان تشكر مي كنم. امروز هم امانت به دست برادر فعال ديگري سپرده مي شود كه انشاءالله ايشان با همين شرايط و نيت ادامه خواهند داد. سعي كنيم آموزش و پرورش را از همه تنش ها، دسته بندي ها و گرايش ها دور نگه داريم.

در ادامه این جلسه، نماینده خمینی شهر هم طی سخنانی گفت: كساني كه در آموزش و پرورش هستند متفكرند. دانشمندند. داناي كار خودشان هستند. ما مي بينيم كه بعضي افراد وقتي جلوي ميز رياست آموزش و پرورش قرار مي گيرند يك جوري اظهار نظر مي كنند كه انگار كسي دعوتشان كرده بيا و به ما آموزش بده. هيچ احتياج به چنين چيزي نيست. آن كساني كه به تعليمات آموزش و پرورش نياز دارند آنهايي هستند كه فكر مي كنند اين نهاد به آنها احتياج دارد. نظام ما نظام قراني است و من به عنوان نماينده از اين پس در برابر نظام تعليم و تربيت تعظيم مي كنم. صرامی در خصوص نحوه انتخاب رئیس جدید این اداره گفت: يك مطلب هم بگويم كه شائبه اين كه كي، كي را سركار آورد يا بُرد منسوخ شده است. من تفكرم را به اداره كل گفتم كه يك گزينه بومي باشد و هر كس را شما بگوييد. انگشت اشاره ها در اين انتخاب به سمت من بود، اما اين تصميم با اداره كل استان بوده است.

 

والاترين توليد، توليد انسان شايسته است 

در ادامه سيدعلي مدينه با بيان حديثي از پيامبر اكرم ، به عمل خالصانه اشاره كرد و بي پاسخ نماندن آن از جانب پروردگار را يادآور شد. وي سال خوب و پربركتي را در دوره مديريت خود قلمداد كرد و گفت: تجهيز مدارس به آي تي و توجه به عدالت آموزشي در سراسر مدارس پرتراكم خميني شهر از جمله طرح هاي ما بوده است. من آمدن به خميني شهر را واجب عيني مي دانستم و به هيچ وجه دنبال مسووليت و رياست نبوده ام و عمل به تكليف براي من از همه چيز واجب تر بود. من به خاطر كسي نيامده ام و به خاطر كسي هم نمي روم. اين را گفتم كه ذهن ها اين مطلب را داشته باشند. به لطف الهي امده ام و به فضل الهي هم مي روم. كارهاي خوب و جديدي به لطف دوستان و فضل الهي انجام شد. من هماهنگ كننده بودم. سه مراسم كلنگ زني بعد از خشكسالي هاي چندساله داشتيم. جشنواره خيرين براي خيرين مدرسه يار و مدرسه ساز را داشتيم تا تقدير و تشكر از ايشان داشته باشيم. دو شعار محوري من در اين مدت، توجه به اخلاق و روابط انساني و ديگري تلاش در رشد شاخص هاي مثبت و بدون حاشيه در همه ابعاد و عرصه ها بود. زمان آمدن من 1 معاون داشتيم ولي حالا 5 معاون داريم كه به چارت اضافه شدند.

وي با اشاره به مقوله انتخابات و سعي دشمن در تهييج مردم در عدم شركت در انتخابات گفت: خداوند مهر و محبت مومنين را در دل بقيه مي اندازد. خدا براي شادي رهبري اين حضور پر رنگ مردم را رقم زد. در شهرستان 20 درصد افزايش حضور داشتيم. از 9 كانديدا دو نفر اول 62 درصد آرا را اختصاص دادند. من نگاهم معلمي ست و مي گويم 62 درصد به معلمان راي دادند. 38 درصد به 7 نفر ديگر . اين از اعتبار و شخصيت و آبروي معلم در بين جامعه و خانواده و فاميل است. تلاش كنيم اين اعتماد را خوب محافظت كنيم. خدمت به مردم كاري خدايي ست و بي پاداش نمي ماند . سعي كنيم خدمتگزاران خوبي براي مردم باشيم.

 

شجاعي فقط با شعار كار و كار و كار آمده است  

سعيد شجاعي رييس جديد آموزش و پرورش شهرستان از ديگر سخنرانان اين مراسم بود كه با ياد و خاطره امام و شهدا ، براي مقام معظم رهبري آرزوي صحت و سلامت كرد. سپس به سياست هاي ابلاغي از طرف وزير در سند تحول بنيادين اشاره كرده و گفت: براي رسيدن به اين افق هاي روشن، تلاش و كار صادقانه و هدفدار مي تواند ما را به اين مراحل برساند. وي از تلاش آقاي مدينه و كادر وی تشكر كرد و گفت : شجاعي اگر امروز سر اين پست آمده است فقط با شعار كار و كار و كار آمده است تا رتبه شهرستان روز به روز در استان بالاتر برود. اميدوارم در جوي سرشار از دوستي و همدلي با دلگرمي در كنار هم بتوانيم به اهداف از پيش تعيين شده برسيم.

 

هم فرماندار يك چهره فرهنگي، هم نماينده و هم آموزش و پرورش منبع اثرات و تحولات هستند

معاون پرورشي سازمان آموزش وپرورش استان در ادامه گفت: شهرستان خميني شهر و مردمش، مردمي اصيل و ريشه دار و با هويتي هستند كه در فراتر از مرزهاي جغرافيايي آوازه هاي اين شهر زمزمه شده است. فيض الاسلام از همين شهر است. مرحوم جبل عاملي و صهري از اين زادگاهند. چهارمين شهيد محراب از اينجاست. افتخاراتي كه در ليست مفاخر استان است از اين شهرستان يكي و دوتا نيست چه در دوران قبل از انقلاب اسلامي و در طول آن و چه بعد از پيروزي انقلاب و بهترين مدرك، شهدايي هستند كه مردم اين خطه تقديم كردند. جانبازان و آزادگان و ايثارگراني كه چون خورشيدي مي درخشند. مردم اينجا ريشه دارند و مستحق خدمتگزاري خدمتگزارانند.

پورحسين درادامه گفت: در خميني شهر، هم فرماندار يك چهره فرهنگي ست، هم نماينده و هم آموزش و پرورش منبع اثرات و تحولات است و اين فرصت ، فرصت بسيار خوبي ست براي تقويت كار آموزش و پرورش. هر چه همفكري و هم افزايي بيشتر باشد سودش در جيب مسوولين و مردم است. پيام اداره كل اين است كه هر جا درهر شهري اگر آموزش و پرورش موفقي داريم به خاطر وحدت و يكدلي است كه انتظار مقام معظم رهبري است. هر كس سخن از تفرقه و جدايي بزند خلاف اهداف عمل كرده است. كاروان تعليم و تربيت هرگز از حركت باز نخواهد ايستاد و هر كس مدتي اين امانت را دارد و بعد به ديگري مي سپارد. آقاي مدينه از آذرماه سال گذشته به دليل مشكلاتي كه داشتند مرتب درخواست مي كردند كه از اينجا برگردند. اين حرف را براي تاييد حرف آقاي صرامي مي زنم كه به دليل تحولات اين مطلب صورت گرفته است. اين انتخاب از طرف مدير كل بوده است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#43 -1 یه بنده خدا 06 مرداد 1391 ساعت 09:22
خوب این به خاطر این است نقل قول حاج هاشمی:
برای تلفن همراه بچه ام مراجعه کردم یکی از مسوولین حراست اموزش وپرورش بسیار توهین کرد>............................................................


احتمالا به شما گفته برید فردا بیایید شما هم به تیریجی قباتون بر خورده!
نقل قول
 
 
#42 +5 عمویی 01 مرداد 1391 ساعت 00:02
صبرکنید وقتی معاون هاو کارشناسان مختلف خصوصا ...هم رفتند سوال میکنید چه شده است .....اگر فرصت هم نبود جایی برای ذکر و یادآوری سراغ داشتید ....
نقل قول
 
 
#41 +6 شاهد حق 31 تیر 1391 ساعت 20:57
آموزش متوسطه وضع اسف باری دارد تو رو خدا به این وضع برسید!!!
نقل قول
 
 
#40 -2 raha 31 تیر 1391 ساعت 11:50
با تشكر از مطالب دو هفته نامه جفنگ
نقل قول
 
 
#39 0 احمدی 31 تیر 1391 ساعت 00:59
با سلام چرا آقای عموشاهی رفتند ...عجیب است معاون پرورشی را از دوستان خود میدانستند!!!
نقل قول
 
 
#38 +2 رضا.. 22 تیر 1391 ساعت 15:08
از مدیر مدرسه دکتر حسابی آقای قربانیان به خاطر زحمات که کشیدند متشکرم
نقل قول
 
 
#37 +2 دبیر 21 تیر 1391 ساعت 17:13
خدا کند بداند چه کند
نقل قول
 
 
#36 +11 حاج هاشمی 20 تیر 1391 ساعت 14:16
برای تلفن همراه بچه ام مراجعه کردم یکی از مسوولین حراست اموزش وپرورش بسیار توهین کرد>............................................................
نقل قول
 
 
#35 +2 saeed beigy 20 تیر 1391 ساعت 09:57
من بی ادبی به شخصی نکردم درضمن شماخطاب به شخص نوشته بودیدنه بچه های فرصت.
ازلقمان حکیم پرسیدند:ادب ازکه آموختی؟گفت:ازبی ادبان.
من اگرجواب امثال شماهاراندم فردابازمی آییدوبه شخص دیگری گیر می دهید.
ازبچه های زحمت کش فرصت هم بسیارسپاسگزارم که خبرهاونظرات رادرج می کنند.
نقل قول
 
 
#34 0 خانم رضایی 20 تیر 1391 ساعت 01:13
نقل قول saeed beigy:
سفیرعزیزنمی دونستم که تواین شهرکارشناس خطاشناسی هم داریم حتمایه جادفتربزن ومردم راهدایت کن به سمت خداحیف شماهاست که چنین استعدادهایی داریدبه کارش نمگیریدحیفه.
((خطاشناس فقط خداست کفرنگو)).

آقا چرا شما اینقدر بی ادبی ؟ از فرصت گلایه دارم که چرا نظرات این افراد را روی سایت میگذارد . نیاز نیست کسی دفتر بزند شما تشریف ببرید ادب بیاموزید .
نقل قول
 
 
#33 -13 خانم مختاری 20 تیر 1391 ساعت 01:09
از خانم محمدی مدیر مدرسه داورپناه یک تشکر می کنم . امسال مدرسه درمسابقات علمی رتبه اول استان شد . و به امور آموزشی و پرورشی متناسب و به یک میزان توجه نمودند. به همت ایشان از هر نظر مدرسه نمونه بود
نقل قول
 
 
#32 +6 سعید1 20 تیر 1391 ساعت 01:04
امیدوارم با آمدن شجاعی پرونده مدیرانی که اموال بیت المال را اسراف میکنند و هزینه های نابجا دارند بسته شود
نقل قول
 
 
#31 +9 سفیر یک 20 تیر 1391 ساعت 00:43
سعید عزیز چرا شما اینقدر از مدیر تیزهوشان دفاع میکنید؟؟!!!
نقل قول
 
 
#30 +5 سفیر 19 تیر 1391 ساعت 15:03
نقل قول دانش اموزه شاهد..:
چرا شما ناحق قضاوت می کنید منم دانش آموزه همان مدرسه ام خانم زینعلی کارش تو مدرسه سیاست شده و یکساله مدرسه را رها کرده و چسبیده به انتخابات .من از کم کاری هاش نمی گذرم


درسته حرف حقی است ایشان وقت برا بچه ها نگذاشتند و مدیر هم بی تقصیر نیست
نقل قول
 
 
#29 +4 saeed beigy 19 تیر 1391 ساعت 13:05
سفیرعزیزنمی دونستم که تواین شهرکارشناس خطاشناسی هم داریم حتمایه جادفتربزن ومردم راهدایت کن به سمت خداحیف شماهاست که چنین استعدادهایی داریدبه کارش نمگیریدحیفه.
((خطاشناس فقط خداست کفرنگو)).
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید