امروزچهارشنبه, 09 مهر 1399-- Wednesday Sep 30 2020

ساعت 06:36:03

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان :

سیستم گرمایشی تمامی مدارس استان تا پایان سال 95استاندارد می شود

سه شنبه, 26 خرداد 1394 ساعت 11:38 کدخبر :8979
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر حدود 50 درصد مدارس استان از سیستم استاندارد گرمایشی برخوردار هستند، گفت: تا پایان سال 1395 تمام مدارس استان از این حیث استاندارد خواهند شد.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران از اصفهان، محمدحسین سجاد در حاشیه برگزاری همایش ملی بهره وری فضا و تجهیزات در آموزش و پرورش با بیان اینکه امکانات وسیعی در اداره آموزش و پرورش وجود دارد، اظهار کرد: ارزش املاک و ساختمان€Œهای آموزش و پرورش استان اصفهان، حدود 15 هزار میلیارد تومان است.

وی افزود: در بحث تجهیزات و سایر امکاناتی که در اختیار آموزش و پرورش است، نیاز به راهکارهایی وجود دارد که باید در بهره€Œوری این تجهیزات و امکانات اتخاذ شود.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان به بهره€Œوری در آموزش و پرورش اشاره و اضافه کرد: بهره وری به معنای این است که بتوان از امکانات خود به طور مناسب در جهت نیل به اهداف آموزشی و پرورشی استفاده کرد.

سجاد ادامه داد: امیدواریم در همایش ملی بهره وری فضا و تجهیزات در آموزش و پرورش، بتوان از مقالاتی که توسط پژوهشگران، اساتید دانشگاه و کارشناسان ارایه می شود، پس از جمع بندی ها و پیگیری ها، در جهت چگونگی به کارگیری امکانات و تجهیزات موجود در آموزش و پرورش و همچنین توسعه این امکانات استفاده لازم شود.

وی خاطر نشان کرد: باید برنامه های نوسازی، بر اساس یافته ها و پژوهش های انجام شده در این گونه همایش ها تنظیم شوند و مهمتر اینکه باید بتوانیم از محتوای این همایش در برنامه ششم توسعه کشور استفاده کرد.

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان اضافه کرد: بحث شاداب سازی محیط زیست و بهره وری و همچنین بحث استانداردهای محیط آموزشی و پرورشی دو مولفه مهم در بهره وری به حساب می آیند. در این راستا در مدارس جدید سعی شده به روحیات، جنس و سن دانش آموزان توجه شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید