امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 14:38:59

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 فارغ التحصیلان رشته های مشاوره و روانشناسی درخدمت مردم
پیشنهاد

فارغ التحصیلان رشته های مشاوره و روانشناسی درخدمت مردم

سه شنبه, 19 شهریور 1392 ساعت 12:34 کدخبر :5960
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

انسان امروز به دلیل قرار گرفتن در شرایط جدید از جمله ماشینی شدن، توسعه شهرها، مهاجرت ها، کم شدن ارتباطات خانوادگی، چشم و هم چشمی ها، رواج ضد ارزش ها، کم رنگ شدن ارزش ها، پیچیده شدن روابط انسان ها، توسعه های نامتوازن، گذر از مناسبات سنتی به مدرنیته نیازمند کسب مهارت های جدی و مشاوره های گوناگون می باشددانش آموزختگان رشته های روان شناسی و مشاوره در این شرایط می توانند با آموزش های مناسب انسان امروز را آماده زندگی در شرایط جدید نمایند.
بنابر پیشنهاد یکی از آموزگاران  که خود فارغ التحصیل رشته مشاوره و دانشجوی ارشد رشته راهنمایی و مشاوره می باشد دانش آموختگان این رشته ها لازم است شناسایی و سازماندهی شوند تا ادارات، مساجد کانون های و، هیئات مذهبی، کتابخانه ها، مراکز فرهنگی، جلسات مذهبی سنتی خانم ها، مدارس، سازمان های مردم نهاد و حتی محافل خانوادگی و دوستانه از مهارت ها و توانایی های آن ها بهره گیرند و ان شاء ا... به رسالت خود در این زمینه عمل نمایند.
برای عملیاتی شدن این پیشنهاد یک متولی مانند سازمان رفاهی تفریحی شهرداری می تواند با فراخوان فارغ التحصیلان رشته های روانش شناسی و مشاوره در یک همایش موجبات آشنایی آن ها با همدیگررا فراهم و آن ها را شناسایی کندتا جامعه بتواند از خدمات ارزنده آن ها برخوردار شود.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 رضا خواه 24 شهریور 1392 ساعت 06:54
البته یکی از ضرورت های ما این است که با آگاه سازی بتوانیم خود وجامعه خود را از زشتی ها وبی تدبیری ها دور کنیم که را درستی است .
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید