امروزدوشنبه, 03 ارديبهشت 1397-- Monday Apr 23 2018

ساعت 21:39:20

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

مردم خمینی شهر 2 هزار واحد خون اهدا کردند
در دهه اول ماه محرم:

مردم خمینی شهر 2 هزار واحد خون اهدا کردند

شنبه, 25 آبان 1392 ساعت 11:09 کدخبر :6381
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
با تمسک به آیه 32 سوره مبارکه مائده و در راستای سنت پسندیده اهدای خون همزمان با سوگواری آقا اباعبدالله الحسین(ع) مردم خمینی شهر در دهه اول ماه محرم2 هزار واحد خون اهدا نمودند.

رییس کل سازمان انتقال خون استان در این باره گفت: در این مدت 8 پایگاه دریافت خون به همراه 150 نفر از 200 پرسنل فنی خود را با کلیه امکانات و تجهیزات لازم در خمینی شهر مستقر کردیم.
حریری با اشاره به استقبال بی نظیر خمینی شهری ها گفت: امسال که سی و یکمین سال فعالیت و حضور سازمان انتقال خون استان در خمینی شهر است، استقبال مردم و عزاداران این شهر برای اهدای خون نسبت به سال های گذشته بی نظیر بود ولی به دلیل کمبود زمان و امکانات لازم در مواردی این سازمان قادر به جوابگویی تعداد زیاد متقاضیان و عزاداران خمینی شهر برای اهدای خون نبود.
حریری گفت: از نظر تشکیلات سازمانی، این شهرستان یکی از شهرهای مهم و تثبیت شده برای احداث مرکز انتقال خون است و مجوز احداث آن هم صادر شده است
حریری درمورد مرکز درحال احداث شهرستان گفت:با همکاری یکی از خیرین نابینای خمینی شهر مبلغ 6  میلیارد ریال برای احداث مرکز ثابت انتقال خون در 4 طبقه اختصاص و در حال اجرا می باشد وبرای تجهیز مرکز به 3میلیارد دیگر نیاز می باشد که امیدواراست این مبلغ در ابتدای سال آینده با کمک خیرین تامین و مرکز به بهره برداری برسد.
مدیرکل سازمان انتقال خون استان با اشاره به اینکه ستاد مردمی انتقال خون این شهرستان همکاری خوبی با این سازمان داشته است، تاکید کرد: در روزهای اربعین و 28 صفر هم پایگاه انتقال خون در خمینی شهر دایر خواهد شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید