امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 23:44:55

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

کلنگ مجموعه فرهنگی ورزشی ایثارگران شهرستان زده شد

کلنگ مجموعه فرهنگی ورزشی ایثارگران شهرستان زده شد

سه شنبه, 27 خرداد 1393 ساعت 13:07 کدخبر :7418
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
عملیات اجرایی ساخت مجموعه فرهنگی ورزشی ایثارگران شهرستان با حضور تعدادی از جانبازان،، فرماندار، شهردار و برخی از مسئولین شهرستان و معاون مدیرکل بنیاد شهید استان در خیابان جانبازان آغاز شد.

شهردار در این مراسم با بیان اینکه روش کار شهرداری امانی و پیمانی می باشد گفت: اقدامات عمرانی شهرداری حاصل تفکر مدیریت جهادی است ، تلاش ما این است که با استفاده از امکانات موجود شهرداری به بهترین شکل استفاده کنیم
وی  خطاب به مسئولین بنیاد شهید استان و شهرستان پیشنهاد کرد: برای پیشرفت و تکمیل سالن ایثار با استفاده از امکانات موجود شهر وشهرداری در هزینه جاری خود صرفه جوئی داشته باشند، شهرداری آمادگی کامل دارد امکانات موجود خود رابرای تکمیل سالن به کار گیرد شهردار با بیان  با حمایت اعضاء شورای شهر تخفیف بسیار خوبی  برای صدور پروانه مجموعه سالن ایثار داشت  با نظر مساعد به این طرح نگاه کردند گفت: امیدواریم در یک عملیات وکار جهادی وبا استفاده از امکانات شهر وشهرداری هرچه سریعتر سالن  ورزشی ایثار تکمیل وساخته شود در پایان سال شهدا افتتاح فاز اول این مجموعه باشیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خمینی شهر در این  رابطه گفت: در سال ۸۹ اولین جلسه مربوط به احداث مجموعه ورزشی ایثارگران شهرستان خمینی شهر با حضور ایثار گران و مسئولین وقت تشکیل و بنا بر آن شد پیگیری های لازم جهت واگذاری این زمین به وسعت ۵۴۰۰ متر  توسط مسکن و شهرسازی انجام شود.
سید علی مجیدی تصریح کرد: در مرحله اول ۴۰۰۰ متر از زمین واگذار شد، مراسم کلنگ زنی را با حضور مدیر کل و معاون وزیر مسکن و شهرسازی برگزار  به زمین زده شد.

 مجیدی  با اشاره به اینکه مدیرکل جدید با ساخت این مجموعه مشروط به حمایت مسئولین شهرستان موافقت و حمایت گفت: مراسم آغاز مرحله اجرایی این پروژه باتوجه به عزم جدی مسئولین شهرستان اغاز گردید.
رئیس بنیاد شهید خمینی شهر افزود: امیدواریم در سالی که از طرف مقام معظم رهبری اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گرفته است این پروژه به عنوان یک حرکت فرهنگی و به صورت جهادی انجام شود و فاز اول آن که سوله ورزشی است تا پایان سال به نتیجه برسد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید