امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 02:10:24

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

جشن میلاد کوثر در خمینی شهر برگزار شد

شنبه, 14 اردیبهشت 1392 ساعت 07:35 کدخبر :5499
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : طاهره خونساری
همزمان با میلاد دخت پیامبر، روز مادر و هفته گرامیداشت مقام زن جشن بزرگ میلاد کوثر با حضور جمع کثیری از زنان خمینی شهری در مصلای نماز جمعه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، حجه السلام و المسلمین قدرتی در این جشن ضمن گرامیداشت مقام زن تاکید کرد: عزت تنها با مدرک، قدرت و شهرت به دست نمی آید. بسیاری از شهدا، علما و بزرگان از دعای پدر و مادر به عزت دست یافتند.
وی تصریح کرد: اسلام به عنوان دین برتر هیچ تفاوتی از نظر کمالات انسانی بین زن و مرد نداشته و حضرت زهرا و حضرت معصومه سلام الله علیها نمونه زنانی هستند که هزاران مرد به گرد پایشان نمی رسند.
وی با اشاره به خصوصیت ولایت مداری حضرت گفت: در شرایط فعلی جامعه و کشور به آن نیاز و بحمدالله طی این 33 سال انقلاب وجود داشته و اینک همزمان با نام سال جدید انتخابات 24 خرداد در راه است تا ملت حماسه دیگری خلق کنند.
در ادامه این مراسم امام جمعه خمینی شهر به دو امانت پیامبر که برای امت اسلام گذاشتند اشاره کرد و گفت: اگر می خواهید دنیایتان آباد باشد، در فتنه ها آسیب نبینید، از شیاطین انسانی در امان باشید، قرآن در متن زندگیتان باشد و فقط برای مسافرت، خانه و... استفاده نکنید.
حجه السلام و المسلمین عباس رحیمی افزود: از فاطمه شوهر داری و تربیت فرزند را یاد بگیرید که از همه مهمتر است و تربیت یک فرزند صالح باقیات و صالحات است.
گفتنی است در این جشن که به همت ستاد برگزاری نماز جمعه، جامعه زنان سپاه ناحیه خمینی شهر و ارگان های فرهنگی این جشن را برگزار کرده بودند، از 16 زن نمونه شهرستان تقدیر شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید