امروزجمعه, 28 شهريور 1399-- Friday Sep 18 2020

ساعت 15:10:31

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

دکتر رامین صرامی فروشانی برترین پژوهشگر HIV و ایدز هلند شد
در چند روز اخیر رخ داد:

دکتر رامین صرامی فروشانی برترین پژوهشگر HIV و ایدز هلند شد

دوشنبه, 03 آذر 1393 ساعت 10:52 کدخبر :8022
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
دکتر صرامی فروشانی محقق خمینی شهری اول آذرماه به عنوان برترین پژوهشگر HIV و ایدز هلند را از آن خود کرد.

به گزارش فرصت آنلاین به نفل از سایت ایران بیلد، دکتر رامین صرّامی فروشانی محقق مرکز تحقیقات پزشکی‌ مولکولی و ایمنولوژی دانشگاه آمستردام به عنوان برترین محقق جوان HIV و ایدز هلند توسط مووسسه NCHIV معرفی‌ گردید. کنگره NCHIV مهمترین رویداد علمی‌ هلند در زمینه پژوهش های پایه و بالینی در مورد عفونت به HIV و بیماری ایدز است که برترین متخصصین و پژوهشگران هلندی به همراه چهره‌های شخیص جهانی‌ در آن شرکت کرده و جدید‌ترین یافته‌های خود را در زمینه مطالعات پایه در باب بیماری زایی HIV, پیشگیری و درمان آن ارایه می کنند. کنفرانس بسیار رقابتی بوده از بین مقالات پژوهش های تخصصی تنها تعداد محدودی از بهترین‌ها انتخاب گردیده که اکثریت این پذیرفته شدگان نیز تنها امکان ارائه نتایج فعالیت خود را به صورت پوستر خواهند داشت و فقط تعداد انگشت شماری گلچین شده از برترین مقالات برای سخنرانی انتخاب گردیده و در نهایت از بین کل پژوهش های در حال انجام در زمینه HIV و ایدز، برترین پژوهش توسط کمیته‌های تخصصی انتخاب و معرفی‌ می گردد و از این رو کسب این رتبه‌ به دارنده اعتبار علمی‌ خاصی‌ می‌بخشد.

 ramin-sarami1

امسال، در زمینه پاتوژنز HIV دکتر رامین صرّامی فروشانی به عنوان اولین سخنران از بین تنها چهار سخنرانی‌ انتخاب شده، نتایج تحقیقات خود را ارائه نمود و در نهایت پروژه تحقیقاتی‌ نامبرده به عنوان برترین پروژه (outstanding) در زمینه HIV و ایدز معرفی‌ گردید و جایزه ویژه را نصیب خود ساخت. نامبرده موفق شد با کسب عنوان برترین محقق جوان HIV و ایدز هلند، اولین جایزه ویژه jope lange را از آن‌ خود سازد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#3 +2 بحرینی 05 آذر 1393 ساعت 20:00
نگفتند که خمینی شهریه.
نقل قول
 
 
#2 +2 يك سده اي 05 آذر 1393 ساعت 14:47
خبر موفقيت اين دانشمند ايراني و خميني شهري ما را مشعوف كرد براي او آرزوي سربلندي و سلامتي مي كنم.
در ضمن خبر در شبكه خبر انعكاس ژيدا كرد.
نقل قول
 
 
#1 +3 ناشناس 03 آذر 1393 ساعت 11:23
آفرین به این همشهری. من افتخار میکنم که همشهری این دکتر گران قدر هستم. خدا حفظشون کنه. باید این خبر از شبکه های ملی پخش بشه
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید