امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 01:04:52

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

واحد موتور لانس خمینی شهر افتتاح شد

سه شنبه, 21 آذر 1391 ساعت 14:35 کدخبر :4786
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
واحد موتور لانس یا اورژانس موتوری خمینی شهر همزمان با ایام تاسوعا و عاشورا افتتاح شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، از اورژانس موتوری به دلیل اینکه ترافیک و بافت فرسوده مانع کمک رسانی به موقع به بیماران نشود، استفاده می گردد.

 گفتنی است طرح استفاده از وسایلی به جز اتومبیل برای خدمت رسانی به بیمارانی که نیاز به فوریت های پزشکی دارند، در سال های اخیر در سطح کشور مطرح شد و علت آن به جز ترافیک و بافت فرسوده صرفه جویی در هزینه ها نیز می باشد.

نظرات  

 
#3 -1 نگار عموشاهی 26 آذر 1391 ساعت 07:51
شما هم شنیدید :((به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی اصفهان، مسوول امور پایگاههای شهرستان خمینی شهر اعلام کرد: فردی که ماه گذشته با بیش از ۱۰۰ تماس در ساعات مختلف روز موجب مزاحمت تلفنی و اختلال در کار اتاق فرمان اورژانس ۱۱۵ خمینی شهر شده بود با پیگیری‌های انجام شده از سوی مخابرات و شرکت ایرانسل شناسایی و به مراجع قانونی معرفی شد و پس از قطع شماره وی، روند قانونی آن به جریان افتاد.
گفتنی است، اورژانس پیش‌بیمارستانی اصفهان، روزانه بیش از هزار تماس تلفنی دارد که از این تعداد به‌طور متوسط ۱۱ درصد تماس‌ها مزاحمت تلفنی هستند.
شایان ذکر است، ایجاد مزاحمت تلفنی برای همه‌ی عوامل امدادی و یک جامعه امری غیرانسانی و غیر شرعی است. نیروهای امدادی همواره برای خدمت رسانی بهتر به مردم، نیازمند کمک و همکاری آنان هستند لذا امیدواریم با توجه ویژه به این امر خدمت‌گزاران خود را در امداد رسانی هر چه بهتر یاری کنند)) هیسس به کسی نگیم ولی بدونیم خیلی بهتره
نقل قول
 
 
#2 0 نگار عموشاهی 24 آذر 1391 ساعت 02:22
اونوخت اگه خدای ناکرده زبونم لال این بیمار بخواد به بیمارستان منتقل بشه میتونه ترک موتور سوار بشه؟؟؟ البته تو شهر ما زیاد مشکلی به نظر نمیرسه موتورسوارهای حرفه ایی زیادن خدا را شکر . و بعیدم نیس که بیمار اورژانسی اصلا خودش موتور را بگازونه.
نقل قول
 
 
#1 0 ناشناس 22 آذر 1391 ساعت 09:19
اون موقع باید با همون 115 تماس بگیریم؟اگه یه نفر حالش خیلی بد بود چی؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید