امروزيكشنبه, 06 مهر 1399-- Sunday Sep 27 2020

ساعت 18:01:21

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

واکنش اژه ای به کشیدن بخیه از چانه صدرا در بیمارستان خمینی شهر

واکنش اژه ای به کشیدن بخیه از چانه صدرا در بیمارستان خمینی شهر

دوشنبه, 23 آذر 1394 ساعت 09:02 کدخبر :9745
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

سخنگوی دستگاه قضا در حاشیه نشست خبری دیروز خود درباره حادثه کشیدن بخیه از چانه پسرک ۴ ساله خمینی شهری، واکنش نشان داد.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از نامه نیوز، غلامحسین محسنی اژه ای، معاون اول دستگاه قضا پس از پایان نشست خبری با این سئوال یک خبرنگار  روبرو شد که بسیاری از پرستاران و پزشکان از برخوردی که در خصوص حادثه بیمارستان خمینی شهر اتفاق افتاده، ناخشنود هستند و می گویند چرا هنوز چیزی اثبات نشده، این هجمه علیه کادر نظام درمانی شکل

می گیرد؟
محسنی اژهای در این باره گفت: من هم هنوز نمی دانم واقعیت قضیه چیست ولی کسانی که ناگهان این هجمه عظیم را علیه پزشکان و پرستاران شروع می کنند باید جواب بدهند این اقدامات به نفع کیست.
معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: وضعیتی که در شبکه های اجتماعی علیه این ماجرا به وجود آمده نه به نفع کادر درمان و پزشکان و پرستاران است و نه به حال مردم سودی دارد.
وی درباره اینکه چرا رییس حوزه قضایی شهرستان خمینی شهر (رئیس دادگستری) درباره جزئیات این پرونده اظهار بی اطلاعی می کند و حاضر به توضیح درباره بازداشت پزشک و پرستار این بیمارستان نیست، گفت: بالاخره پرونده ای تشکیل شده و در مرحله رسیدگی است ولی نباید برخی اشخاص به خود اجازه دهند علیه دیگران بدون اثبات موضوع هجمه کنند.
بخیه صورت پسرکی ۴ ساله به نام صدرا در بیمارستان اشرفی  خمینی شهر خبرساز شده است. برخی می گویند پزشک و پرستار این بیمارستان به دلیل نداشتن پول درمان، بخیه را پس از زدن، کشیده اند و برخی نیز معتقدند چنین کاری واقعیت ندارد و احتمالا جوگیری رسانه ها و مردم در شبکه های اجتماعی باعث یک اشتباه بزرگ خبری و هجمه علیه کادر درمان شده است.
به گزارش فرصت آنلاین، باید پرسید در این میان آیا کسی هست که نگران حیثیت مردمان یک شهر که بازیچه دست افرادی با انگیزه های سیاسی، حرفه ای، شخصی و حتی عقده گشایی ها قرار می گیرند، باشد؟

نظرات  

 
#1 +1 علی.. 24 آذر 1394 ساعت 22:50
وقتی خبرنگاران شهر ما فقظ دنبال خبر منفی هستند وبار همه اظلاع رسانی خبرها را فقظ فرصت انلاین بر دوش دارد بهتر از این نمیشه .وقتی صبح سده به نام این شهر مجوز میگیرد و بعد صبح اندیشه میشود و سردبیرش ساکن اصفهان است وقتی سردبیر رخصت غیر بومی است وقتی رییس ادارات غیر بومی و بومی ها هم ساکن اصفهان هستند بهتر از این نمیشود.شایداین انتقاد را نگذارند روی سایت اما مشکل بی تدبیری رسانه های به اصطلاح بومی است
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید