امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 22:23:29

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

نماينده مردم درمجلس خطاب به وزير بهداشت ودرمان:

وضعیت بیمارستان های خمینی شهر بسیار بحرانی است

چهارشنبه, 29 شهریور 1391 ساعت 19:02 کدخبر :4536
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
شبكه بهداشت و درمان خميني شهر از زمان پيروزي انقلاب تا كنون رشد چشمگيري نداشته است، توسعه و تقويت بخش بهداشت و درمان این شهر نياز به توجه ويژه مسوولين استان و كشور دارد.

محسن صرامي با اشاره به ملاقات خود با وزير بهداشت و درمان به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: بخش عمده  مراكز و خدمات بهداشت و درمان شهرستان مربوط به قبل از انقلاب مي باشد و در سه دهه گذشته توسعه قابل توجهي در اين بخش انجام نشده است.
وي افزود: من شخصا از وزير بهداشت و درمان خواستم پيگير مشكلات بخش بهداشت و درمان شهرستان خميني شهر باشد چراکه ما در اين بخش نياز به يك تحول نرم افزاري و سخت افزاري ازنظرامكانات و تجهيزات داريم.
نماينده خميني شهر با اشاره به  تراكم جمعيت خميني شهر گفت: وضعیت بیمارستان های خمینی شهر بسیار بحرانی است به گونه ای که شاید بتوان گفت:اگر بیماری با حال وخیم به مراكز درماني ساعي و اشرفي مراجعه كند، به علت كمبود امكانات و فرسودگی مراكز درماني و كمبود فضاي درماني تا حدود زيادي محكوم به مرگ است.

ریيس مجمع نمايندگان استان افزود: از وزير  بهداشت و درمان خواستم تا طی بازديدی از مراکز درمانی خمینی شهر، از نزدیک با مسائل و مشكلات آن آشنا شود.

وي به سوابق انقلابي مردم شهرستان و آمار شهدا و ايثارگران اشاره نمود و گفت: مردم خميني شهر با حضور خود در همه صحنه هاي انقلاب حق خود را به انقلاب و نظام در دفاع ازآرمان هاي امام ومقام معظم رهبري به اثبات رسانده اند، مردم خميني شهرحق زيادي به گردن نظام و انقلاب دارند.
نماینده در انتها افزود: يكي دیگر از موضوعات مطرح شده در اين ملاقات تجهيز و تسريع در راه اندازي بيمارستان نيمه كاره شهرك منظريه خميني شهربود.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 -1 صرامی 05 مهر 1391 ساعت 00:53
چرا آقای صرامی عادت دارند هر کاری میکنند رسانه ای کنند و بزرگش کنند .این کارها وظیفه یک نماینده است اگر ایشان به وزیر بهداشت انتقاد نکنند میخواستند مردم بروند انتقاد کنند.نماینده های قبلی هم کم و زیاد این کارها را میکردند اما اینقدر تو بوق و کرنا نمیکردند . خدا آیت اله احمدی را رحمت کند که هیچ وقت کارهای انجام شده را به رخ مردم نکشید
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید