امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 04:01:24

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

20 درصد از دانش آموزان خمینی شهر چاق هستند

20 درصد از دانش آموزان خمینی شهر چاق هستند

پنجشنبه, 03 مرداد 1392 ساعت 12:27 کدخبر :5798
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ریحانه پیمان
حدود 20 درصد از دانش آموزان خمینی شهری چاق هستند. کارشناس آموزش و پرورش در گفتگو با فرصت با بیان این مطلب تاکید کرد: به دلیل عوارض چاقی و شیوع آن، آموزش و پرورش در اسفندماه 91 ، اقدام به تاسیس کانون سلامت ویژه دانش آموزان پسر نمود.

میردامادی در خصوص نحوه فعالیت های این کانون گفت: دانش آموز از طریق خانواده یا مربی مدرسه به کانون معرفی می شود و پس از بررسی و تشخیص چاقی، تحت برنامه های ورزشی مناسب قرار می گیرد.

 

مشاور تغذیه هم برای کمک به دانش آموز، مشاوره های لازم را می دهد. وی در ادامه به کمبود کانون های سلامت در شهر اشاره کرد و گفت: به نظر می رسد 3 تا 4 کانون سلامت دیگر نیاز داریم. میردامادی در پایان گفت: به زودی در مهرماه کانون سلامت برای دانش آموزان دختر ایجاد می شود.


گفتنی است کانون سلامت در ماه مبارک تعطیل است و در طول سال روزهای زوج در سالن مالک اشتر به دانش آموزان خدمات ارایه می دهد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#4 0 ورزشی 10 شهریور 1392 ساعت 02:17
امسال مسابقات ورزشی خیلی کم و سرد برگزار شد در سطح استان هم رتبه نداشتیم
نقل قول
 
 
#3 0 محمد. 07 مرداد 1392 ساعت 09:15
دست گلت درد نکند که حق را گفتی این همه تشکیلات برای چی که دانش آموزان چاق را لاغر کنند دانش آموز چاق با یک برنامه غذایی مناسب لاغر میشود نیازی به راه اندازی کانون نیست
نقل قول
 
 
#2 +1 معجون 06 مرداد 1392 ساعت 02:38
با سلام
این مطلب شما در سایت معجون (منعکس کننده پیوند های اینترنتی خمینی شهر) منتشر شد
موفق و سربلند باشید
نقل قول
 
 
#1 +1 معلم و مدیر 04 مرداد 1392 ساعت 21:46
با سلام و تشکر از فرصت .جناب آقای کارشناس این کار بدون راه اندازی این همه تشکیلات و هزینه ها و کانون راه انداختن ها سال های قبل حتی از وقتی که خود شما دانش آموز بودید هم انجام میشد نه تنها برای چاقی بلکه برای همه نوع مشکلات جسمی .حالا شما آمدید کار دیگران را با یک آب و تاب و شاخ و برگ دادن به خودتان نسبت داده اید یا از دوران قبل از خود بی اطلاعید یا کار قبلی ها را بی ارزش میکنید .نیاز نیست اینقدر تجملات را زیاد کنید یک کانون مسوول و نیرو میخواهد .پزشکان مثل قبل در مدارس حضور می یابند و دانش آموزان را معاینه میکنند هرچه تشکیلات و تجملات بیشتر میشود کار کمتر میشود . از فرصت خواهشمندم نظر این حقیر را چاپ کند و حق پاسخگویی را برای کارشناس گرامی ، محترم بشمارد . خسته شدیم از بس تیلیغ شنیدیم
چو خواهی که نامت بود جاودان
مکن نام نیک بزرگان نهان
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید