امروزدوشنبه, 12 خرداد 1399-- Monday Jun 01 2020

ساعت 19:49:53

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

اقدامات پیشگیرانه به منظور شناسایی عوامل توزیع مواد محترقه
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان خواستار شد:

اقدامات پیشگیرانه به منظور شناسایی عوامل توزیع مواد محترقه

سه شنبه, 26 اسفند 1393 ساعت 09:04 کدخبر :8579
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان با توجه به چهارشنبه پایان سال دستور اقدامات جدی به منظور پیشگیری از بروز هرگونه اتفاق را در این مناسبت صادر کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری استان اصفهان، حسن رحیمی ممنوعیت قانونی خریداری، نگهداری، حمل، توزیع، فروش و هرگونه معامله مواد محترقه غیرمجاز مورد استفاده در جشن€Œها و مراسم را مورد اشاره قرار داد و در این راستا ضرورت تشدید اقدامات به منظور پیشگیری از تحقق جرائم مذکور را خواستار شد.


وی کنترل و جلوگیری از وقوع جرائم مرتبط، خصوصا ورود صدمه و خسارت به افراد و اموال و اخلال در نظم عمومی به واسطه در پیش بودن چهارشنبه پایان سال را از اقدامات نیروی انتظامی استان برشمرد.


دادستان عمومی و انقلاب اصفهان ادامه داد: با متخلفین به نظم عمومی و آسیب€Œ زنندگان به اموال دیگران و افراد، در قالب جرم مشهود، برخورد جدی و قاطع انجام می€Œ شود.


وی کنترل و پیگیری موضوع در رابطه با واحدهای تجاری و صنفی با مشارکت و جلب همکاری پلیس اطلاعات و امنیت استان را از جمله وظایف مهم نیروی انتظامی در این هفته دانست و اظهار داشت: در صورت مشاهده هرگونه تخلفی در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و به صورت متمرکز در شعبه اول دادیاری به عنوان شعبه ویژه در دادسرای ناحیه 4 اصفهان واقع در خیابان آتشگاه رسیدگی خواهد شد.


وی از شهروندان و به ویژه جوانان و نوجوانان خواست تا خود را در معرض چنین مسائلی قرار ندهند و به دسته€Œ های آتش€Œبازی و ... ورود پیدا نکنند تا خدای ناکرده اتفاق یا صدمه €Œای به آنها وارد نشود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید