امروزسه شنبه, 24 تير 1399-- Tuesday Jul 14 2020

ساعت 04:25:23

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

9 روز 5 تصادف؛

باز هم تصادف در جاده مرگ

سه شنبه, 27 تیر 1391 ساعت 12:16 کدخبر :4299
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
یك دستگاه تریلر صبح امروز (سه شنبه) با ورود به مسیر مخالف در بلوار آزادگان خمینی شهر با یك خوردو پژو برخورد كرد.

معاون خدمات شهری شهرداری خمینی شهر كه در محل حادثه حضور داشت در خصوص این حادثه گفت: علت این تصادف، ورود تریلر به مسیر مخالف بود.

'عزت الله صفار' افزود: متولی قانونی و مسوول ساماندهی این بلوار به دلیل تردد خوردهای سنگین، اداره كل راه و شهرسازی استان اصفهان است و مدیریت این بلوار به صورت رسمی به شهرداری خمینی شهر واگذار نشده است.

وی با اشاره به حجم بالای تصادفات در بلوار آزدگان تاكید كرد: ساماندهی این بلوار و نصب گاردیل های حفاظتی برای ممانعت از ورود خودروها به مسیر مخالف به عهده اداره كل راه استان است.

نماینده مردم خمینی شهر نیز با حضور در بلوار آزادگان  گفت: تصادف امروز خسارات جانی به همراه نداشت اما این حوادث زنگ خطری برای مسئولان مربوط برای تسریع در عملیات گاردیل گذاری و ساماندهی این بلوار است.

'محسن صرامی' با اشاره به آغاز عملیات نصب گاردیل های حفاظتی توسط اداره كل راه استان اصفهان افزود: با توجه به تصادفات روزهای اخیر در بلوار آزدگان لازم است مسوولان اداره كل راه استان، اجرایی شدن طرح ساماندهی این بلوار را سرعت بخشند.

وی از مسئولان اداره كل راه استان خواست با توجه به صدور دستور وزیر راه و شهرسازی با اختصاص بودجه برای جاده كمربندی جدید خمینی شهر با شتاب در تكمیل عملیات جاده كمربندی، امنیت مردم را تامین كنند.

خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشت. گفتنی است این پنجمین حادثه در طی 9 روز اخیر در این جاده است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 محسن 22 27 تیر 1391 ساعت 16:36
نه خبری نیست..........اگه دور از جون هممون و خدایی نکرده روزی چندتا تصادف تو این بلوار اتفاق بیفتد ،کسی گوشش به این حرفا بدهکار نیست که نیست و در این شهر خبری نیست که نیست....
تازه فکر می کنید گاردریل گذاشتن فایده ای داره ؟؟؟؟ نهایتش اینه که می خوره به گاردریل و .............
به فک باشید که جاده کمربندی درست شه انشاالله ، بودجش هم که ظاهرا وزیر اوکی داده....گاردریل فایده ای ندارررررررررررر رره............
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید