امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 14:12:25

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تایید حمله اراذل و اوباش به استخر زنانه در تهران

چهارشنبه, 08 تیر 1390 ساعت 12:32 کدخبر :1722
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : پایگاه خبری تحلیلی انتخاب

'فاطمه آليا' نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي گفت: تعدادي از اراذل و اوباش كه در روزهاي گذشته به يك استخر زنانه در تهران حمله كرده بودند، دستگير شدند.

عضو فراكسيون زنان مجلس شوراي اسلامي روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا درباره اين حادثه افزود: اين اراذل و اوباش نتوانسته بودند به اهداف شوم خود دست يابند و با همكاري نيروي انتظامي به سرعت دستگير شدند.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي توضيح ديگري درباره جزئيات اين حادثه نداد اما تاكيد كرد: اين اقدامات، تحركاتي سازمان يافته براي ايجاد رعب و وحشت در جامعه است.

آليا افزود: با شروع اجراي طرح امنيت اخلاقي، تعدادي از اراذل و اوباش اينگونه اقدامات را براي مقاومت در مقابل قانون انجام مي دهند.

وي تاكيد كرد: نيروي انتظامي و مسوولان قضايي بايد قاطعانه با متجاوزان به حريم خصوصي افراد و برهم زنندگان امنيت اخلاقي و رواني جامعه برخورد كنند.

پیش از این یک مقام آگاه در نیروی انتظامی در گفت و گو با سایت فردا، حمله اراذل و اوباش به یک استخر زنانه در تهران را تکذیب کرده بود.

قبل از این براساس مطالب منتشر شده در سایت های تعامل اجتماعی، گزارش هایی درباره حمله گروهی از اراذل و اوباش به یک استخر زنانه در تهران و تعرض به زنان را منتشر کرده بود.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 مهری ج 11 تیر 1390 ساعت 17:43
اخه انجا خمینی شهر نبود که هو کنند و رو داریه (دایره) بریزند.
نقل قول
 
 
#1 0 مخاطب 08 تیر 1390 ساعت 15:54
بالاخره تكذيب يا تاييد؟ بعد هم ديواري كوتاهتر از خميني شهر پيدا نكردند:
http://www.ayandenews.com/news/31651/
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید