امروزپنجشنبه, 16 مرداد 1399-- Thursday Aug 06 2020

ساعت 11:03:18

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

در شامگاه جمعه اتفاق افتاد؛

جاده مرگ دوباره حادثه آفرید

شنبه, 03 تیر 1391 ساعت 11:28 کدخبر :4189
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمد رضا ابطحی
در برخورد سه خودرو سواری، شامگاه جمعه در بلوار آزادگان خمینی شهر حدفاصل ورودی امامزاده سید محمد تا دانشگاه صنعتی، هفت نفر از اعضای دو خانواده مجروح شدند.

در برخورد سه خودرو سواری، شامگاه جمعه در بلوار آزادگان خمینی شهر حدفاصل ورودی امامزاده سید محمد تا دانشگاه صنعتی، هفت نفر از اعضای دو خانواده مجروح شدند.

به گزارش فرصت آنلاین، شاهدان عینی ورود یك دستگاه پراید به باند مخالف را علت بروز این حادثه بیان كردند. بگفته شاهدان، این خودروی پراید پس از عبور از جدول و شكستن درختان و درختچه های وسط بلوار آزادگان خمینی شهر به ناگهان وارد مسیر خودروها در باند مقابل شد. مصدومین كه از دو خانواده و اكثر آنها زن و كودك بودند با حضور نیروی امدادی آتش نشانی، 115 و پایگاه جاده ای هلال احمر به مراكز درمانی اشرفی خمینی شهر و شهر اصفهان اعزام شدند. وضع جسمی بعضی از مصدومین وخیم اعلام شده است.

شایان ذکر است به علت بالا بودن آمار تصادفات، بلوار آزدگان از طرف اهالی و صاحبان صنایع سنگبری در شهرك محمود آباد به 'جاده مرگ' مشهور شده است. حوادث این جاده انتقاد و اعتراض مكرر اهالی خمینی شهر، صاحبان صنایع سنگبری محمود آباد و دانشجویان دانشگاه صنعتی را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در آخرین جلسه مشترك با حضور فرماندار و شهردار خمینی شهر و معاون و مسوولان اداره راه و ترابری سابق استان اصفهان در شهریور سال گذشته مقرر شد تا زمان تكمیل جاده كمربندی جدید، طرح اصلاح هندسی و ساماندهی و تعمیر و تعویض جدول بلوار آزدگان به صورت مشاركتی توسط اداره كل راه و شهرسازی فعلی و شهرداری انجام شود.

گفتنی است پس از حدود ده ماه هنوز هیچ اقدامی در این رابطه انجام نشده است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 +2 دانشجوی صنعتی 03 تیر 1391 ساعت 21:47
ما هروز با سلام و صلوات میریم دانشگاه...برگشتش هم همین طور ، علی الخصوص اون موقعه که می خوایم از زیر پل رد شیم...
بابا مسئولان یه فکری بکنید آخه..این که نشد کار.........
آقای صرامی ، نماینده ی محترم ،شما یه کاری بکنید تو را به خدا....
نقل قول
 
 
#1 0 کمال حاج 03 تیر 1391 ساعت 20:53
خونی که درگ ماست هدیه به مسیولین ... ماست!!!!!!!!

تنهایی چیزی که مهم نیست جان مردم هست
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید