امروزسه شنبه, 04 تير 1398-- Tuesday Jun 25 2019

ساعت 20:35:58

آخرین به روز رسانی : شنبه 21:26:29

دستگیری سارقان منازل خميني شهر با 2 ميليارد طلا و جواهر

چهارشنبه, 06 اردیبهشت 1396 ساعت 08:00 کدخبر :11170
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : 0200

اعضاي باندي كه در شهرستان خميني شهر اقدام به سرقت از منازل مي كردند دستگير و به سرقت دو ميليارد اموال مسروقه شامل طلاو جواهرات و وجوه نقد اعتراف كردند.
به گزارش فرصت آنلاین سرهنگ "علي جعفري نژاد" فرمانده انتظامي شهرستان خميني شهر در تشريح اين خبر به خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان ، دستگيري عامل يا عاملان اين سرقت ها در دستور کار ماموران اين فرماندهي قرار گرفت.
وي افزود: تحقيقات در اين زمينه ادامه داشت تا اينكه ماموران واحد گشت يكي از كلانتري هاي اين فرماندهي حين گشت زني در حوزه خود به يك دستگاه خودروي پرايد كه با دو نفر سرنشين در مقابل منزلي پارك شده بود مشكوك و قصد بررسي آن را داشتند كه سرنشينان خودرو به محض مشاهده مأموران از صحنه متواري شدند.
اين مقام انتظامي بيان داشت: بلافاصله مأموران به تعقيب خودرو پرداخته و موفق شدند آن را متوقف کنند كه در بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد ،خودروي مذكور سرقتي است.
سرهنگ جعفري نژاد تصريح کرد: دربررسي هاي اوليه از متهمان مشخص شد همدست آنها در يكي از منازل در حال سرقت است كه با اعترافات آنان نفر سوم نيز حين سرقت در منزل يكي از شهروندان شناسایي و دستگير شد.
وي عنوان داشت: متهمان در تحقيقات صورت گرفته به سرقت دوميليارد ريال اموال منازل شهروندان شامل طلا وجواهر و وجوه نقد اعتراف كردند.
فرمانده انتظامي شهرستان خميني شهر خاطر نشان كرد: در اين رابطه مالخر اموال مسروقه نيز شناسايي و دستگير شد و تمامي محل هاي مورد سرقت و مالباختگان اين سرقت ها شناسايي و پس از تنظيم شكايات ، متهمان به همراه پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند.
سرهنگ "جعفري نژاد" گفت: به منظور جلوگيري از سرقت منزل، ، به شهروندان توصيه مي كنيم از نگهداري وجوه نقد زياد، اشياء قيمتي و اسناد و مدارک در منزل و محل هايي كه سارقان به سهولت به آنها دسترسي پيدا مي كنند خودداري کرده و حتي المقدور در صورت نگهداري اين اشياء€Œ در منزل از گاوصندوق هايي كه از استحكام لازم برخوردار است، استفاده کنند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید