امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 20:34:52

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

کیف پول 100 میلیون تومانی به صاحبش برگشت

جمعه, 15 دی 1391 ساعت 11:49 کدخبر :4881
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
صدیقه حاج هاشمی 58 ساله شامگاه روز نهم دی ماه کیف پولی حاوی 100 میلیون تومان پول نقد و چک روز پیدا کرد و آن را به صاحبش برگرداند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این کیف ابتدای زمین خاکی جنب کوچه شهید حاج حیدری واقع در خیابان شریعتی شمالی پیدا شد.

 خانم حاج هاشمی در این باره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: بعد از نماز مغرب و عشا برای استقبال از پسرم که قرار بود از کربلا برگردد به این محل رفته بودیم. در بدو ورود متوجه کیف شدم و آن را به عروسم که در ماشین نشسته بود دادم، به خانه که رسیدیم در کیف را باز کردیم و متوجه مقدار زیادی پول و چک شدیم و از روی کارت ملی صاحب کیف، او را شناختیم. فورا با او تماس گرفته و خبر پیدا شدن کیفش را دادیم.

صاحب کیف هم در این باره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: نزدیک غروب روز نهم دی در این نقطه تصادف کردم و مجبور شدم وسایلم را از درون اتومبیل خارج کرده و به اتومبیل دیگری انتقال بدهم. شب که به خانه برگشتم و موقع صرف شام متوجه شدم کیف پولم نیست. سراسیمه به همان محل رفتم اما اثری از آن نیافتم، هر جا که به فکرم رسید، سرزدم اما خبری نبود در همین حال نگرانی تلفنم زنگ زد و آقای حاج هاشمی خبر داد که کیفم را پیدا کرده است. محمود ملک پور ادامه داد: چند دقیقه بعد کیفم را صحیح و سالم از این خانواده دریافت کردم. وی در پایان ضمن تاکید بر اینکه یابندگان به هیچ عنوان راضی به گرفتن مژدگانی نشدند از آن ها تشکر و از درگاه خداوند برایشان طلب سعادت و عاقبت به خیری نمود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید