امروزچهارشنبه, 09 مهر 1399-- Wednesday Sep 30 2020

ساعت 06:48:48

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

یک کارگاه حلّال رنگ در آتش سوخت

یک کارگاه حلّال رنگ در آتش سوخت

سه شنبه, 08 اردیبهشت 1394 ساعت 17:56 کدخبر :8751
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

یک کارگاه غیر مجاز تولید و توزیع مواد حلال رنگ و مواد شیمیایی در منطقه دستگرد خمینی شهر در آتش سوخت. به گزارش خبرنگار فرصت، معاون سازمان آتش نشانی شهرداری خمینی شهر گفت: این حادثه که روز سه شنبه رخ داد تلفات جانی نداشت اما خسارات مالی سنگینی بر جا گذاشت. جعفر کبیری افزود: علت این حادثه در دست بررسی است.


وی گفت: در عملیات سه ساعته اطفای حریق این کارگاه، 9 اکیپ آتش نشانی از شهرهای خمینی شهر و اصفهان با 17 نفر آتش نشان حضور داشتند.
معاون سازمان آتش نشانی شهرداری خمینی شهر گفت: در این کارگاه بیش از 15 هزار لیتر حلال رنگ در مخازن فلزی و بسته های لیتری در معرض آتش بود که مقدار زیادی از آنها سوخت.

 

منطقه کارگاهی دستگرد در محدوده شهرهای خمینی شهر و اصفهان قرار دارد و تعداد زیادی کارگاه غیر مجاز از مشاغل مختلف بدون نظارت دقیق بر آنها در آن مشغول بکار هستند.

 

به علت عدم نظارت و کنترل مسئولین استان و شهرهای اصفهان و خمینی شهر، بعضی از مشاغل غیر مجاز و خطر ساز در این کارگاهها وجود دارد.

تعیین تکلیف، ساماندهی، نظارت و برخورد با مشاغل غیر مجاز کارگاهی که در کنار منازل مسکونی قرار دارد یکی از درخواست های اهالی از مسئولین استان است که تاکنون اقدام عملیاتی قابل مشاهده ای در این باره نشده است.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید