امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 05:37:45

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

چهارشنبه؛ چهارمین سفر استانی هیات دولت به اصفهان

آیا احمدی نژاد به خمینی شهر می آید؟

دوشنبه, 02 اردیبهشت 1392 ساعت 09:07 کدخبر :5462
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : روح اله حاجی حیدری
چهارمین سفر رئیس جمهور به استان اصفهان به اردیبهشت 92 کشیده شد تا خمینی شهریها انتظاراتشان از دولت دهم را در آخرین ماه های دولت دهم جستجو کنند.

به گزارش فرصت آنلاین، خردادماه سال گذشته بود که اعلام شد دکتر احمدی نژاد و هیات دولت به استان اصفهان سفر خواهند کرد و همین امیدها را برای دریافت امتیازاتی از دولت به ویژه دریافت فرمانداری ویژه افزایش داد. همزمانی با روزهای پایانی مجلس هشتم اما سبب شد تا سفر هیات دولت به بعد از شروع به کار نمایندگان جدید موکول شود و همین، سفر را 10 ماه به تاخیر انداخت. در این بین اما فرمانداری ویژه یکی دیگر از شهرهای استان –یعنی نجف آباد- در تهران به تصویب رسید تا نگاه ها برای دریافت فرمانداری ویژه به ماههای پایانی دولت دهم موکول شود.

به گفته دکتر اسماعیلی معاون سیاسی استاندار، احمدی نژاد به همراه هیات دولت چهارشنبه راهی اصفهان خواهد شد تا چهارمین سفر استانی خود به اصفهان را رقم بزند. اینکه دکتر احمدی نژاد در این سفر به خمینی شهر هم خواهد آمد یا یکی از اعضای کابینه را راهی این شهرستان 350 هزار نفری خواهد کرد هنوز قطعی نشده است ولی از آنجایی که یکی از برنامه های این سفر، افتتاح پروژه مسکن مهر خمینی شهر خواهد بود می توان احتمال داد رئیس جمهور به خمینی شهر سفر کند کما اینکه به گفته برخی مطلعین سفر رییس جمهور به خمینی شهر برای افتتاح مسکن مهر در آخر وقت چهار شنبه یا اول وقت پنج شنبه اتفاق خواهد افتاد. به نظر می رسد در این سفر، دریافت فرمانداری ویژه بزرگترین مطالبه مردم و مسوولان خمینی شهر می تواند باشد.
محمد مهدی اسماعیلی در مصاحبه ای مطبوعاتی پیرامون این سفر اظهار داشت: معاون اول رئیس جمهور و تمامی وزرای کابینه، احمدی‌نژاد را در این سفر همراهی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه به احتمال زیاد چهارمین دور سفر استانی هیئت دولت به اصفهان دو روزه است، ادامه داد: جلسه هیئت دولت در شهر اصفهان برگزار می‌شود و وزرا برای افتتاح چند پروژه در شهرستان‌ها حضور می‌یابند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه سرفصل چهارمین سفر هیئت دولت به اصفهان پیگیری پروژه‌های مهر ماندگار است، اضافه کرد: در این سفر مصوبات سفرهای گذشته نیز جمع‌بندی می‌شود.

وی ادامه داد: دو کارگروه صنعت و معدن و کشاورزی به ریاست رئیس جمهور در استان اصفهان برگزار می‌شود و به احتمال قوی آقای احمدی‌نژاد در طول این سفر دیداری نیز با مردم اصفهان دارند.

اسماعیلی در ارتباط با مصوبات سفرهای گذشته هیئت دولت به استان اصفهان اظهار کرد: 850 مصوبه طی سه سفر هیئت دولت به استان اصفهان به تصویب رسیده است که از این تعداد حدود 70 درصد مصوبات اجرا شده و به طور میانگین با رشد 75 درصدی پیشرفت فیزیکی روبرو بوده است.

نظرات  

 
#2 +2 رضایی ع 04 اردیبهشت 1392 ساعت 19:05
آمد و افتتاح کرد اما تعاونی مهر ما هنوز سفت کاری می کنند
نقل قول
 
 
#1 +4 هاشمی 03 اردیبهشت 1392 ساعت 18:36
مسکن مهر 5 آماده نیست و هنوز انتخاب واحد نیز نشده و حالا حالاها کار دارد برای چه می خواهند افتتاح کنند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید