امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 04:46:09

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

احداث بزرگترین آکواریوم کشور در ناژوان

احداث بزرگترین آکواریوم کشور در ناژوان

سه شنبه, 16 مهر 1392 ساعت 09:23 کدخبر :6084
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مدير طرح ساماندهي نا‍ژوان اعلام كرد: بزرگترين آكواريوم كشور با اعتباري بالغ بر 15 ميليارد تومان تا 16 ماه آينده در ناژوان به بهره‌برداري مي ‌رسد.

غلامرضا ساكتي از اجراي اين طرح توسط پيمانكاري از كشور تركيه خبر داد و افزود: اين آكواريوم در مساحت 3 هزار مترمربع در كنار مجموعه هاي ديگر نا‍ژوان احداث مي‌شود و انواع ماهيان و آبزيان آب‌هاي شور و شيرين دنيا در معرض ديد افراد قرارمی گيرد.
مدير طرح ساماندهي ناژوان همچنين از تكميل پروژه تله سيژ خبر داد و تصريح كرد: اين طرح با اعتبار اوليه 3 ميليارد تومان كليد خورد و به خاطر تورم موجود با هزينه 5 ميليارد تومان به پايان رسيد كه پس از بهره ‌برداري در هر ساعت 600 مسافر با 40 صندلي در اين طرح جابه جا مي‌شوند.
ساكتي به اجراي پروژه پارك آبي كودكان در مساحت 3 هزار و دويست مترمربع اشاره و خاطرنشان كرد: مراحل اجرايي اين طرح انجام شده و تا پايان مهرماه به بهره‌ برداري مي‌رسد اما اين پارك در ماه گرم سال در اختيار شهروندان قرار مي‌گيرد.
وي عنوان كرد: اين پارك از كشورهاي مالزي و سنگاپور الگو‌برداري شده و در فاز اول پارك تنها براي كودكان پيش ‌بيني شده است، اما در آينده به خاطر جذابيت فراواني كه بازي‌هاي آبي با خود به همراه دارد براي بانوان و آقايان نيز پارك آبي احداث مي‌شود.
مدير طرح ساماندهي نا‍ژوان با اشاره به تكميل ساخت باغ موزه پروانه‌ها اظهار داشت: بهره‌برداري از اين بخش در ابتداي سال 92 انجام شد.
ساكتي از آغاز عمليات سالن تاكسي درمي در ناژوان با هزينه يك ميليارد تومان خبر داد و ادامه داد: تلفات در قسمت باغ پرندگان ناژوان تاكسي درمي مي‌شوند و به اين شكل گونه‌هاي كمياب و حتي پرندگان معمولي با پايان كار سالن تاكسي درمي در 30 بخش زيبا به نمايش در مي‌آيند.
وي با اشاره به احداث باغ خزندگان زنده با اعتبار يك ميليارد تومان، اضافه كرد: اين باغ در كنار باغ پروانه‌ها در حال اجراست و درآينده نزديك در اختيار شهروندان و گردشگران قرار مي‌گيرد.
مدير طرح ساماندهي ناژوان تاكيد كرد: تمام ديدني‌هاي در نظر گرفته شده براي منطقه ناژوان در كنار يكديگر احداث مي‌شوند تا گردشگران به محض ورود به اين منطقه بتوانند به راحتي يك روز را در اين منطقه سپري كنند و از امكانات موجود در كوتاهترين زمان بهترين استفاده را ببرند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید