امروزدوشنبه, 31 شهريور 1399-- Monday Sep 21 2020

ساعت 20:38:17

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

احداث دو خانه محله در جوی آباد بختیاری و وازیچه
در سفر معاون وزیر راه و شهر سازی به خمینی شهر تصویب شد؛

احداث دو خانه محله در جوی آباد بختیاری و وازیچه

پنجشنبه, 10 مهر 1393 ساعت 10:57 کدخبر :7801
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : محمدعلی شاهین
معاون وزیر راه و شهرسازی از بخشی از بافت فرسوده و عصارخانه و سکونتگاه های غیر رسمی شهرستان بازدید کرد.

 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این بازدید که جمعی از مسوولین محلی از جمله شهردار، رییس و چند تن از اعضای شورای شهر خمینی شهر حضور داشتند، در هر قسمت توضیحات لازم از سوی شهردار و مسوولین احیای بافت فرسوده به وی داده شد.

IMG 2466
معاون وزیر در حاشیه این بازدید و در پاسخ خبرنگاران گفت: ساماندهی و بهسازی سکونتگاه های غیر رسمی و بازسازی بافت فرسوده در اولویت وزارت راه و شهرسازی است. محمد سعید ایزدی افزود: برای ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی در محله های جوی آباد بختیاری و وازیچه دو خانه محله با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی با مشارکت شهرداری ساخته می شود.


وی با تاکید بر اینکه پرداخت تسهیلات بافت‌های فرسوده حداقل باید از 30 به 50میلیون تومان افزایش یابد، گفت: دولت درصدد ارائه راه‌حل‌هایی برای افزایش میزان وام و احیای بافت فرسوده است اما متاسفانه بانک‌های عامل در این خصوص همکاری نمی‌کنند.

IMG 2420
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از اولویت های مهم ما در خمینی شهر احیای مجدد بافت سنتی و فرسوده است، گفت: مقرر شد به مالکینی که در محدوده مورد توافق با شهرداری، خانه های فرسوده خود را تخریب و بازسازی کنند، تسهیلات پرداخت شود.


گفتنی است در این سفر مقرر شد وزارت راه و شهرسازی با تهیه طرح مورد نیاز به احیا و تکمیل عصارخانه با کاربری عمومی برای رفع نیازهای عمومی شهر کمک کند.

 IMG 2348

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 مقصود 16 مهر 1393 ساعت 18:15
جای بسی خوشحالی است. خدا کنه این محله و تمام محلات شهر و شهرستان رنگ پیشرفت به خود بگیرند. و تمامی محرومیت ها از بین بروند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید