امروزچهارشنبه, 09 مهر 1399-- Wednesday Sep 30 2020

ساعت 06:12:03

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

احداث مکانی برای دفتر شورای تبلیغات اسلامی شهرستان
در نشست استانی در فرمانداری مطرح شد:

احداث مکانی برای دفتر شورای تبلیغات اسلامی شهرستان

چهارشنبه, 27 آبان 1394 ساعت 13:01 کدخبر :9664
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : زهرا عمادی

زمینی برای دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان خریداری شده و با کمک خیرین به زودی ساخته خواهد شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، فرماندار رضوانی در جلسه اي كه صبح امروز در فرمانداري برگزار شد، ضمن اعلام این خبر از در نظر گرفتن یک ردیف اعتباری نیز برای این شورا خبر داد. وی در اين جلسه كه با محوريت بررسی برنامه هاي 9 دي ودهه فجر برگزار شده بود، همچنین گفت: اكنون كه بيشترين تمركز دشمن بر روي نظام اسلامي است بايد وحدت اسلامي حفظ شود. فرماندار با تاکید بر حضور پر شور مردم پای صندوق های رای در انتخابات پیش رو، انتخاباتی را مناسب دانست که مردم در آن حضور فعال داشته باشند. عسگری رییس شورای تبلیغات اسلامی استان نیز در این نشست طی سخنانی از امام جمعه و فرماندار خمینی شهر به خاطر برگزاری برنامه هایی که پاسخگوی نیازهای مردم بوده است، تشکر کرد.
گفتني است در اين جلسه ائمه جمعه خمینی شهر، درچه و کوشک وجمعي از مسوولين دفاتر شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان حضور داشتند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 آنا 27 آبان 1394 ساعت 13:34
اینم که باز رو دوش خیران افتاد!!!! پس بودجه های دولتی خرج چی و کجا میشه؟ شهرهایی مثل کاشان و نجف آباد هم خیران براشون کار می کنند؟؟؟؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید