امروزپنجشنبه, 10 مهر 1399-- Thursday Oct 01 2020

ساعت 15:53:54

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

شهردار اصفهان در هفتمین نشست اصفهان فردا؛

احداث مکانی ویژه هنرمندان در محدوده «کارخانه ریسباف»

سه شنبه, 02 آبان 1396 ساعت 13:33 کدخبر :11602
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

شهردار اصفهان با اشاره به لزوم احداث مکانی ویژه برای هنرمندان گفت: مذاکرات لازم برای ایجاد موزه و خانه هنرمندان در محدوده کارخانه ریسباف انجام شده و تلاش داریم که این موضوع به زودی تحقق یابد.


به گزارش فرصت آنلاین به نقل از ایمنا، قدرت الله نوروزی در هفتمین نشست از سلسله نشست های اصفهان فردا در نشست هم اندیشی با هنرمندان تئاتر ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این جمع گفت: این سلسله نشست ها برنامه ریزی شده تا کلاس درسی برای ما باشد و قطعا این نقطه نظراتی که در جلسات مطرح می شود در نگاه ما تأثیر زیادی خواهد داشت.


وی در ادامه به اهمیت هنر اشاره نمود و اظهار داشت: هنر یکی از شاه راه های رسیدن به خداست، همه هنرها نوعی از بیان را دارند اما این موضوع در تئاتر به گونه ای است که در همان لحظه و رو در رو بر مخاطب اثر می گذارد و همه شما هنرمندان از این گونه اید و ما هر کاری برای شما انجام بدهیم کم است.
شهردار اصفهان با تاکید بر لزوم توجه به هنرمندان بیان داشت: شما بیش از همه در مسائل اجتماعی اثر گذارید و هر کس منکر این مهم شود درک صحیحی از هنر ندارد و قطعا هر کس جلوی راه شما سنگ اندازی کند دلش برای مردم نسوخته است.


نوروزی اظهار داشت: از شما می خواهیم که با هنرتان به جامعه نشاط ببخشید، مردم را از افسردگی نجات بدهید، شهروند سازی کنید و ما نیز در تأمین زیر ساخت ها انجام وظیفه خواهیم کرد. هنر باید به شما واگذار شود و ما نیز قول می دهیم که پیگیر امورات شما باشیم.


شهردار اصفهان در ادامه تصریح کرد: شهرداری هر سالنی دارد از آن شماست و باید بتوانید از آن بهره ببرید و قرار نیست هیچ سالنی در اختیار گروهی خاص قرار بگیرد، هر کس با هر گرایشی می تواند از این امکانات استفاده کند و اگر بودجه ای در شهرداری برای حمایت از تئاتر تخصیص داده می شود باید بر اساس ارزش هنرها باشد نه فاصله ای که آن هنرمند با ما مسئولان دارد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید