امروزچهارشنبه, 30 مهر 1399-- Wednesday Oct 21 2020

ساعت 22:01:39

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

احداث هتل امامزاده سید محمد (ع) تا یک سال دیگر
سفرکنندگان به خمینی شهر از سرگردانی درمی آیند

احداث هتل امامزاده سید محمد (ع) تا یک سال دیگر

شنبه, 18 اردیبهشت 1395 ساعت 09:07 کدخبر :10179
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

هتل امامزاده سیدمحمد (ع) تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد. رییس اداره اوقاف شهرستان ضمن اعلام این خبر به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: مرحله خاکبرداری به مساحت 4 هزار متر و همچنین طراحی نقشه ها تمام شده و عملیات احداث به زودی به مزایده گذاشته می شود. حجت الاسلام قربانی با بیان اینکه این هتل در دو طبقه و 220 تختخواب آماده خواهد شد، اعتبار مورد نیاز برای احداث این هتل را دو میلیارد تومان برآورد کرد و گفت: عملیات ساخت را ظرف یک سال به اتمام خواهیم رساند. وی افزود: این هتل علاوه بر زائرسرا، اسکان مسافرانی که با اهداف تفریحی، تجاری، اداری، درمانی ... به خمینی شهر، محمود آباد، بیمارستان امام حسین (ع سفر و مراجعه می کنند را تامین خواهد کرد.


بر اساس همین گزارش، به دنبال طرح توسعه امامزاده سید محمد (ع)، رواق حضرت رسول (ص) نیز هزار متر توسعه می یابد. مسوول امامزاده با اعلام این خبر به خبرنگار فرصت آنلاین از کمک یک خیّر غیر خمینی شهری به نام «منوچهر انصاری» برای توسعه این رواق خبر داد. راشدفر افزود: تا کنون که پی ریزی بنا و ستون ها به اجرا درآمده، 180 میلیون تومان هزینه شده و آقای انصاری متعهد شده کل هزینه این طرح را تا مرحله سقف ریزی تقبل کند.
وی همچنین از آماده شدن جایگاه سخنران در صحن امامزاده و همچنین سه خیمه گاه برای پاسخگویی به سوالات زائران توسط کارشناسان آستانه، خبر داد.

نظرات  

 
#2 0 بنده خدا 13 تیر 1395 ساعت 13:46
با عرض سلام و قبولی طاعات
آقا ما صمیمانه از اقدامات انجام شده و در حال اجرا برای امامزاده عظیم الشان شهرمون تشکر میکنیم. اما ی خواهشی دارم و اینکه لطفا ی فکری به حال وضعیت پارکینگ هم بکنید. اگه دقت کرده باشید در تمام طول سال خصوصا همین لیالی قدر استقبال زیادی میشه و پیدا کردن جای پارک مصیبت عظمایی هستش. از طرفی هم که زمین بایر و بی مصرف اطراف امامزاده هست، پس چه بهتر که یکی از اولویت ها همین موضوع باشه تا مردم سختشون نشه. البته این ی پیشنهاد شخصی بود و شایدم در عمل امکانپذیر نباشد. به هرحال ما باز هم از مسئولین و خدام تشکر و قدر دانی میکنیم.
نقل قول
 
 
#1 +2 نجف علي 18 اردیبهشت 1395 ساعت 14:33
با سلام
يكي از زيباترين مكانهاي امامزادگان در ايران امامزاده سيد محمد است كه مسافران شهرمان باخاطرات خوبي از آن يادمي كنند.ازهمت هيئت امناء آستانه به خاطر اين عمل خداپسندانه تشكر مي نمايم.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید